Automobilizam

  1. bmw generalno su mnogo ruzni svi osim sada ovih novih tako da bi ih izbegao

    Ajde ljubim te oroči pare u banku na 10 godina i putuj basem.

  2. Pitanje je jel' to prava kilometraža.
    Ako vjerujemo satu mog Golfa on je prešao 800 hiljada (pod uslovom da nije vraćan). Može da jebe oca pola od toga preć'. Ja ne bih stavljao prioritet na godište, nego na stanje.

    Jebi ga, ukusi se razlikuju, ali sve ti je na dohvat ruke.
    http://s1.cdn.autoevolution.com/images/gallery/BMW5Series-1125_1.jpg

  3. Gledao sam bmw 1 spolja su ok ali su ne znam zasto mnogo bre ruzni, osim ovog novog

    BMW 1 Spolja lep a E39 ružan unutra? A pre toga si Alfu teo da kupiš?
    Koliko si ti lud od 0 do Ja sam rasan?

  4. Brate bmw gotovo da nije menjao unutrasnjost od pocetka 90-tih do tamo neke 2005. Onda koliko dugo su im bili isti oni kako se zove cajger i te skazaljke. Fok je spolja druga prica. Vidi se da oh je pregazilo vreme kada udjeh u njih....

    EDIT: alfa mi se idalje svidja i glavni mi je favorit za sada.

  5. Pazi, što se tiče onog što sam ga gledao, uvezen je iz Švice pre ohohoj vremena (mislim 2000-2001) sa 80 000 na satu. Inače znam da ga čovek vozi samo kad ide na dalje pošto po gradu vozi VW Polo.

  6. Brate bmw gotovo da nije menjao unutrasnjost od pocetka 90-tih do tamo neke 2005.

    Brate, savršenstvo ne treba menjati!

  7. Pa kako jedan BMW treba unutra da izgleda? Da svijetli plavo isod tvojih i suvozačevih nogu zahvaljujući led diodama i da imaš ogroman ajpod?
    Kako instrument tabla može biti staromodna?
    http://images2.polovniautomobili.com/user-images/classifieds/269/2699733/bffa26a9e4bd-800x600.jpg

    Brzina, obrtaji, temperatura, gorivo, displej bord kompjutera. Pa nemaju ni nova kola više...

  8. Brzina, obrtaji, temperatura, gorivo, displej bord kompjutera. Pa nemaju ni nova kola više...

    Vozio sam jednom prilikom Xsaru Picasso 2.0 hdi. jbt, auto nema obrtomer. Šaltaš po zvuku.

  9. Ni ja nemam (kad mi je crkla prva tabla sa obrtajima nijesam moga' naći novu a da je radila i da nije bila skuplja od 5 eura, pa sam uzeo sa satom), ali čovjek stekne osjećaj.

    I oni što ti pokazuju kad u koju brzinu da prebaciš. Imali mi u Fapa, čista glupost.

  10. Necu da se ubedjujem sa vama sta je lepo a sta nije.
    Ja sam vas pitao za savet za neki mladji lep auto :)

  11. Mi smo te posavjetovali.

  12. Ukusi su različiti, da, reče mačka i pojede svoje govno.

  13. Vozio sam volvo s80 06god 2.4 185 ks valjda manuelni 6 brzina. Ide ko metak ali je nekako auto za matorce...

  14. Volvo S80.

    Ne, kazaljke na tabli su previše kratke.

  15. Reći će da je penzionerska.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.