Automobilizam

  1. Jeste, 1.9tdi 90ks (mana mu je što je karavan), a BMW je 318td.

  2. Fino, nije skupo (ako je u dobrom stanju).

  3. U sasvim solidnom stanju za 20 godina stara kola, mada ima skoro 300 000 na satu i to je ono što me odbija, mada je redovno servisiran, a i treba mi kinta.

  4. 300 000

    Ako je prava kilometraža nema šta da te odbija. Kad bi ti znao koliko kola 2005 godište je prešlo preko 600 hiljada. Još im piše 200 hiljada, a izgledaju ka' avion.

  5. Prava je kilometraža, ne verujem da bi lagao (znaju se on i ćale 50 godina). Kum je drugi vlasnik, a kupio ga je 96'. Prodaje ga jer hoće da kupi A4 B6.

  6. Pa, pazi, auto je 94' godište tako da nije mogao previše da obrne. A i vožen je po Belgiji do 2001.

  7. Fino bre, tek se razradilo.

  8. Mene u principu samo brine turbina. Btw, Vektru ću da prodam deda stricu, pošto je tražio. Riknuo mu je stari Ford načisto.

  9. Što? Šta mu je? Jel' mijenjao španere i kaiševe? Jel' rađena generalna na njemu?

  10. Nije rađena generalna, samo redovni servisi, ali sam čuo da hoće turbina da zeza na određenim kilometražama, ali valjda nije skupo za popravku. Sada radi super, bolje nego na većini auta iz uvoza, čak ni ne dimi puno auto.

    Postoji i treća solucija, a to je ujakova Lančia Libra 1.9 jtd, 200 000 prešao, prvi vlasnik.

  11. Ma ne na Audiju, nego na Fordu. Koliko bješe preš'o?

  12. Ford je prešao 742 000 km. Rađena mu je generalna na 470 000 km, pa smo ocenili sada da se ne isplati dati skoro 2000 eura za sređivanje auta koji je već odslužio svoje.

  13. Mnogo dvije hiljade čak i za vrhunski odrađenu generalnu (mada, možda je za Forda to OK cijena). Više se isplati kupiti stranca i prebačiti motor (čak iako ga cariniš). Još se kasnije izvučeš na djelovima.

  14. Ma, ne isplati se, limarija mu ne valja baš, motor isto tako. Reko je da mu se sviđa Vektra, odgovara mu sasvim solidno i ponudio je 2800 eura tako da i meni odgovara jer mi treba i auto i renoviram nešto pa mi treba kinta.

  15. Узо сам ауто. :Д

  16. Nek je sa srećom! Da te dobro služi i boljim da ga zamijeniš. Daj malo detalja.

  17. е46, 2000, 160 000, практично сам други власник, клима, кожа, абс, аср, тегет екстеријер, беж ентеријер, махагони, радио це де. :Д
    Тако, не знам, под утисцима сам још, па сам сигурно нешто заборавио. :Д

    Хвала матооорииии

  18. ekstra brt al bolje da si uzo golfa to traje 100 godina švabo kad napravi.. srećno da ga voziš pedes godina ne može sto jer nije golf jbg

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.