Automobilizam

  1. Nek je sa srecom enemi! Dobar izbor. :)

  2. Fino, fino, pređe i ti na Njemca x)
    Koji je motor?
    Sad vidi čari kože. Istina, bež umije da se uprlja, ali nijesu to socijalni materijali da požute za godinu dana.

  3. ekstra brt al bolje da si uzo golfa to traje 100 godina švabo kad napravi.. srećno da ga voziš pedes godina ne može sto jer nije golf jbg

    Ово су баварци, лажни њемци одувек сам говорио, јебем их уста. :Д

    Nek je sa srecom enemi! Dobar izbor. :)

    Фала ма то риииииии :Д

    Fino, fino, pređe i ti na Njemca x)
    Koji je motor?
    Sad vidi čari kože. Istina, bež umije da se uprlja, ali nijesu to socijalni materijali da požute za godinu dana.

    Пређе. :Д
    А јбг, волем га од кад је изашао.
    1.6и, 105 коња, фино вуче, не треба ми више заиста.
    Ентеријер је онако, у лошијем стању, ал' није страшно, може све то да се извуче. Возим га један дан на дубинско прање, а можда узмем и од ортака неке његове зајебане усисиваче шо је платио три милијона марака својевремено па тим очистим ентеријер, па ћу видети ша је и како.

  4. A dobro, koža se lakše održava od štofa.

    I od mene jedna radosna pjesma :)
    http://www.youtube.com/watch?v=jNoanJpAOgI

  5. Електролаверу, обавести женског електролавера да слободно сврати некад на Архитектуру, требају нам стручњаци. :Д

  6. Hehe, vazi enemi, reci cu joj, ako vec sama ne procita ovo. :)

  7. Lep auto, sa srećom.

  8. Sad tek izvalih:

    Ne zanimaju me zastavina i ruska vozila

    :(

  9. Bješe nešta slično u Južnoj Aftici na Top Giru kad je Hamond testirao G klasu 6X6, samo veće.

    EDIT:
    http://www.dodaj.rs/f/3V/wk/4GJdbyDh/mercedes.png

  10. Ова реакција је соу тру, да је крипи. лололол

  11. Čestitam enemi, jedan od mojih omiljenih auta! Da ga sa srećom voziš!
    Edit: Sinoc ja u kafani sedim, zove me nepoznati broj, kad ono neko me jebe za oglas. Nije niko od mojih kompanjona, neki južnjački naglasak, jebem li ga. Kaže može li za 300e, ja reko može dodji odma da ga teraš majku ti krvavu. Aj što me niko ne zove, nego me i drkaju.

  12. Ako ti je isključivo do toga, moga' si odraditi ovo i nalijepiti BMW-ov znak:
    http://korfeztuning.com/modifiye/arabalar/Mitsubishi-Lancer-23423-b.jpg

    Mada, ima raznih đevojaka. Jedna je mome drugu kad je prodao Eskorta šesticu i kupio marsovca rekla da je zamijenio odlična kola za krš.

    Jebi ga Vule, danas se kola teže prodaju nego prije. Za minibus niko ne zove...

  13. Bertone. Fina kola.

  14. Па наравно да нисам купио ауто због пичака, овако их гледам и из лансера, јесам чоек ил шта?

  15. нисам купио ауто због пичака

    Misliš "samo zbog pičaka" x)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.