Automobilizam

  1. Хахаха, НЕ БРЕ, престаните да ме ложите :Д
    Нећу више одговарати на ове ниске провокације!!!!21 лололол

  2. Ako neće da ulaze ispoliraj kola. U kakvom je stanju farba?
    Bitno je da ima klimu, mada ni grijanje sjedišta nije loše.

  3. Фарба је прилично добра, ал има доста тих ситних огреботина, тако да дефинитивно мора на полирање и то све да се среди.
    Нисам ни скроз сигуран шта све има од опреме, још ми нпр није јасно колико овај његов асц личи есп-у, на нету никаквих корисних и поузданих информација нисам нашао.

  4. Mislim da ima istu funkciju kao ESP (elektronska kontrola stabilnosti). Imaš ođe da pročitaš ako te zanima.

  5. И даље ми није јасно, јер се негде помиње да је тај асц заправо само тракшн контрол, што је генерално глупо јер есп и тракшн контрол користе апсолутно исте компоненте и не знам што би неко стављао тракшн контрол а не и контролу стабилности кад је контрола стабилности шест пута битнија за безбедност и удобност вожње уопште.

  6. Electronic stability control (ESC), also referred to as electronic stability program (ESP)

    Ne znam. Mislim da ni u jedan BMW tog godišta nije išao ESP, nego samo ESC (ako nije isto).

  7. Ovaj moj krs od kadeta nesto zeza. Na niskim obrtajima gubi snagu bas dosta, secka, neuravnotezeno dize obrtaje i trese se. Na vecim obrtajima se stabilizuje, mada mi se cini da i tada slabije vuce. Sta bi mogao biti problem?

  8. Ne znam. Mislim da ni u jedan BMW tog godišta nije išao ESP, nego samo ESC (ako nije isto).

    Исто је есп и есц, ал не знам је ли исто есп и асц :Д
    Сваки произвођач је радио те системе независно па га сваки другачије зове. Једино абс је мање више свуда исти.

  9. Pa može dosta toga. Prvo vidi svjećice, kablove, kompresiju. Uglavnom, kod majstora.
    EDIT
    Jel' se gasi?
    Mada, kod Kadeta su kablovi slaba tačka.

  10. Prište velika verovatnoća da te jebe razvodnik, otišao onaj mali lager unutra pa baca struju de oće i kad oće. Kreni naravno prvo od svećica ili kablova ali...
    Enemi, vozim zadnju vuču relativno dugo i žao mi je što ću ovo reći ali trebao si prvo neki jeftiniji auto sa zadnjom vučom da kupiš, ako se okrenem na svoj epočetke :) Nebo i zemlja prednja i zadnja vuča, pogotovo sneg i kiša. Plus ti je što ti ide proleće. Ni u kakve kontrole nemoj da se uzdaš, umeju da odmognu često i da budu više štetne nego korisne. Sasrećom :)

  11. Prvo nek kablove, jer kod Kadeta ne traju dugo (blizu su i izduvne grane). Onda nek počne sa razvodnikom i razvodnom rukom.

    http://www.rtcg.me/vijesti/servisne-informacije/46556/zimska-oprema-vise-nije-obavezna.html
    Konačno da montiram alu felne na Golfa. Moraću i za Transportera neke ljetnje gume uzet'.

  12. Енеми придружујем се лепим жељама, са закашњењем.

    Каквих дизајнерских чаролија овде има, лудница

    http://www.manemoj.com/link_enc.php?id=76017

    овај ми се посебно свиџа

    http://klyker.com/wp-content/uploads/2014/03/Concept-Cars-23.jpg

  13. A šta je 40 godina Golfa, može on još 7-8 puta toliko.

    Ovaj Ferari 250 Shooting Break su profesionalno ukrasili drvetom. I ona Tojota ima lijepe barske stolice. Kad već pomenuh Tojotu, trebalo bi da jednu ubrzo kupim.

  14. Okačio sam i papir na eskorta, mozda neko vidi pa zovne.

  15. Jebi ga, teško se prodaje Eskort danas. I nekako kad ljudi nijesu znali koliko troši i kakav mu je lim x)

  16. Ma jebo me pas što ga ne dadoh pre kad mi je nudio čovek 700. Mada tad nisam imao šta da doplatim za nešto bolje, a sad kad imam, ne mogu ovo govno uvaliti nigde. Mada, nudio mi danas jedan Škodu Favorit u zamenu, hah.

  17. Jes' uzeo Fabiju?
    Parkiraj neđe u centar đe prođe dosta ljudi. Ja sam davao u Tender oglase (u novine) pošto to dosta ljudi čita.

  18. Jok, sutra idem da se pogodimo konačno.

  19. Valja li čemu Mišelin Enerdži Sejver? Trebalo bi da je fina guma...

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.