Automobilizam

  1. Prvo što sam primijetio da je ta Tojota mnogo neudobna. S druge strane, stvarno ju je zabavno voziti, iako nije mnogo brza. Poslužiće svrsi. Malo je teže smjestiti se, ali bilo je i za očekivati. Veoma izdržljiva, kaže vlasnik. Dizel, automatik. Ima djelova kod nas, ali sumnjam da će se išta pokvariti. Remontovana prije dvije godine, zbog tog' sam je platio skoro 4 hiljade. Ali mnogo dobro izgleda. Nikad nijesam imao bolji viljuškar (dobro, nikad prije nijesam imao viljuškar).

  2. Kontam da bi bolje prošao sa nekim plinjakom.

  3. Alergičan sam na plin u bilo kom obliku vozila.

  4. Ali definitivno je ljepše, pogotovo ako radiš u zatvorenom prostoru, ne smrdi.

  5. Nije zatvoreni prostor, a i da je kontam da na plin ne bih uzimao. Svaki put kad vidim nekog što puši cigar da skačem na njega sa francuskim ključem jer se istripujem da će mi raznijet dupe ako tresne pepeo na bocu iza moje zadnjice.

  6. Jbg, kad smo mi radili skladište potušio nas je jedan dizelaš, ok je da radi malo pa odmori, zajebano je kad je non-stop upaljen i samo cijepa, stvarno počinje da smeta kasnije.

  7. GTD koji model Tojote?

  8. Viljuškar, klasika. Nazad piše "Tojota". Ide fino, nosi fino, služi svrsi.

  9. Jedino da je neka replika, pa da prijuštim.

  10. Па не бих рекао, јер тракш контрол независно регулише погонске точкове, тако да мора снага мотора бити иста. Можда на неким системима, јер је код сваког произвођача различито, али колико знам, смањује брзину точка вентилима као и абс и есп, само је мозак уређаја другачији. Е сад, вероватно на неким напреднијим системима има и још свашта нешто, не знам.

    Na buljavku mercedesu isao ja uz Cestobrodicu po snegu i uzbrdo ja po gasu da izadjem, detektuje proklizvanje pogonskih tockova, pali lampicu za to govno traction control i auto ne prima gas i staje. Kod ABS-a senzor kada detektuje blokiranje tocka otpusta ventil elektronskim putem ali ti i dalje gazis pedalu i dajes silu kocenja, a ako ima ESP kada akcerelometar detektuje izlazak auta iz putanje selektovanno koci pojedine tockove iako pedala kocnice nije pritisnuta. U sustini, klasican ABS moze samo da smanji silu kocenja, a ne da koci sam po potrebi. Ma boli te kurac kupio si auto da se vozis a ne da kocis.:)

  11. Ova lijeva ček endžin. Problem sa motorom moguće. Ova desna emisija gasova bi trebalo. Koja kola su u pitanju?

    Nešta za enemija.
    http://www.youtube.com/watch?v=NxRfpohJHEA

    Jes' da je ovo M3, ali bitno je da je E46.

  12. Хехе па ни један разлог с видеа не важи за енемијев БМВ, осим оног за изглед екекеке

  13. Viljuškar, klasika. Nazad piše "Tojota"

    хахахаха ја сам био убеђен да возиш директоре по ЦГ

    Мада кад боље размислим, сви црнороци директори су у БГ :)

  14. Ma samo nalijepi "M" naljepnice i skine zadnji lonac.

  15. ГТД ја тек сада видим да си написао да је виљушкар неудобан и да није брз. Јбг, мора да ти је лош примерак запао :)

  16. Opel Korsa 2001 godište, hiljadu kubika, benzinac.

    http://i.imgur.com/KOY4CHB.jpg

    Temperatura mu bila oko 90 kad se vratila majka, a i čini mi se da mu češće diže teperaturu u zadnje vrijeme.

Rekli o sajtu

Did you mean Vukajlija?

Google · 17. April 2015.