Automobilizam

  1. A dobar je dobar.
    Je li majstore, je l' tesko skinuti tapacirung sa zadnjih vrata kadeta?

  2. Ma jok, samo pajser x)

  3. Hahaha :D
    Ma cale ulubio malo zadnja vrata, pa reko da uspravimo, udarimo iznutra i gotovo.

  4. Poskidaj sve ručke, ne znam 'oćeš li morati keder, nijesam nikad skida'.

  5. Karavani su i meni pravo bezveze. Imas ti i sedana sa ogromnim gepekom, ko onaj Audi 100, gepek ko karavan da je.

    Kako je zajebano kad nemas svog majstora pa onda upoznavanje, pa sticanje povjerenja, pa gotivljenje... Ko veza jebo te zivot. Al se mora imati svoj majstor.

  6. Ma zavariš armaturu sa unutrašnje strane, kad ispraviš x)

  7. GTD oce dva auta pa ga jebi lolo

  8. Ma ima cale i limara i mehanicara, nego da ih ne cima ako je nesto sitno :)

  9. Ma mrzi me da idem kaldrmom polako x)

  10. Што би неко продавао ауто на лимунду, никад ми то није било јасно. Задња понуда 300 јура, а ако је пола оних ствари из описа тачно, онда се можда и зајебо, а можда и зајебавао, ко зна...

    Ma mrzi me da idem kaldrmom polako x)

    Јесте да просто буде мука човеку да се вуче, али мени је било мука у већ поменутом кадету да идем по једном сокаку. Маму му луду, ко да је неко био раштимован бубањ позади. Скупи паре за импрецу. џ)

  11. Ma impreca niska pa kači. Vozim ja i po blatu i treba mi veliki klirens, majku mu jebem.

  12. Ja baš volim karavane. Ali ne pasata karavana, to mi je baš buvljak stajl auto, već nešto tipa BMW karavan. Zaljubljen sam u BMW karavane. A može i ona nova insignija.

  13. Meni se samo sviđa volga karavan. U njoj sam gonio blokove i moga' da palim na kurblu.

  14. Nisi ni ti Vule budala lolol

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.