Prijava

Darling, ne izgledaš mi tako slabašno, uopšte :)

Nije odgovor zato što me iritiraš nego Ne jašem, otkud ti to verzija 1. druga je Zato što si nedojebana.
Hvala na savetu, nemam želju da se družim s porodicama obolelih, da upoznajem najbliže...to mu dođe odmah dobiti puta 2, 3 još takva ;)))
Evo npr. radila ja neki sastav drugarici u srednjoj iz engleskog, napišem reč Masterpiece i likuša joj precrta uz obrazloženje da ta reč ne postoji u engleskom jeziku.
I šta ja da kažem drugarici Postoji, boga mi?
Ili kad mi ovde neko npr.kaže Ti će da mi pričaš takva nepismena što pišeš bez veze odvojeno, mislim šta da mu kažem-da obnovi srpski za osnovnu školu tamo negde u predelu nepromenjivih reči pod uzrečice, predlozi, prilozi....
Ne znam, sve je to dosta konfuzno, pitanje je trenutka i raspoloženja, često.
Zavisi kakvo je nadahnuće valjda.

Са мном нема приче... Само шаком углаву!
http://www.youtube.com/watch?v=pM1c3JgDsMo

Darling, ti si gledao stražnjicu, a ne ručice. :)

Ja sam tukao mrmuna prije dva dana psovkama na pvt, ali to je glupo :)

Kad se ovoga tiče.... Vazda sam za Psihičko spuštanje nekoga... Ali ima jedna moja defka za ovo, mislim da se zove pravilo svađe....
Svakako, ako neki kreten vidi da vam ne može ništa psihički, lako se može desit' da nasrne fizički na vas....

Ja sam tukao mrmuna prije dva dana psovkama na pvt, ali to je glupo :)

Kad se ovoga tiče.... Vazda sam za Psihičko spuštanje nekoga... Ali ima jedna moja defka za ovo, mislim da se zove pravilo svađe....
Svakako, ako neki kreten vidi da vam ne može ništa psihički, lako se može desit' da nasrne fizički na vas....

GOVNO! Šestar u oko ruleZ +

DanCara ima baš nežan pristup problemu :)
Isisati oko hahhahahahahaha

Cara bi bar riješio i izboo problem u korijenu :D

Ne realno, ljudi su uvek više poštovali tiranine, što si veća skotina bolje prođeš u svim situacijama, a pošto si već skotina onda ti na psihičkoj bazi tvoje ponašanje ni neće ostaviti traume, jer jebe ti se. Ti si skoT šta te boli kurac što neko pati, lepo popiješ oko i boli te kurac :)

Kao fino ćemo kurac palac, dok se ne zagalami sa stokom ne redi raspravljati! Sila&MazohizaM RuleZ

To je istina...
Ja recimo u busu ne mogu da živim od srednjoškolaca, tačnije petnaestogodišnjaka koji su puštili muda svuda po autobusu. Fino sjednem u zadnja, oni se deru, lupaju, lome, dirali mi komšije, muke...
I ja sam stvarno flegma osim kad su mi dirali komšije, slušalice nabijem i boli me kurac, ali su mi ono presmrđeli jedno veče, još sam malo popio, i onda kad sam počeo da se derem po busu i da zavodim red, to je bruka bila... I još kažem vozaču KAD NEĆEŠ TI, MORAM JA...
E danas, znaš kako mi se osmjehuju i javljaju....
Mrzim inače te tuče i ta sranja, ali eto desi se, a primijetio sam i da kad popijem u zadnje vrijeme, jako sam agresivan :)

Lako je tebi kad treniraš onaj sport :) A šta ja sirota da kažem, ne mogu flašu vode da otvorim, koliko snažne ruke imam

Шта се жалиш бре, већа си физички од мене :) Али, ствар је у величини муда.

Pravo zboriš Mici.
Ko ima mala muda, trpi nagruvavanje istih, ko što zeka nagruvava kelerabu.

@SMarko,

ne kažu džabe da je batina iz raja izašla a mi tu izmišljamo toplu vodu :)

Caro zajebi ovaj pederski mali šestar trebo si da uzmeš onaj veliki za tablu

Али, ствар је у величини муда.

U pravu si. Džaba njima one kuglice, kad su naša metaforička veća :)

Šta to treniraš mylyce???
Ja sam baš lepo raspoložen kad popijem, tad su mi svi kumovi itd. A inače kuliram do određene tačke. Posle sve zavisi od nekih drugih stvari. Nemam frku da se pobijem sa nekim, koliko god da je jači ili šta ja znam.... Za ideale ginu budale....

Toliko sam dobar diplomata da je mogućnost fizičkog sukoba svedena na minimum... jebi ga kad sam k'o korner zastavica.

Zavisi od situacije...Ako ne moram da se tucem izbecicu tucu i samo se korenuti i otici.Sta me boli racku da se raspravljam sa nekim budalama,samo gubim vreme! XP
Svi znaju da ja JEBEM, pa me onda i ne smaraju da se bijem dzabe kad znaju da ce biti JEBANI!:D
*metafora

Tučenje je dosta bolje. Šta ti vredi hiljadu pameti i spuštanja ako te lik napenali?