Prijava

E rasni ovde, nisam ušao na vukajliju 22 dana, al mi svaki dan na grupnom četu čekaoničari pejstuju najzanimljivije detalje.

Mitke brt kako te nije sramota da lažeš ahahahah priznaj da si ostavio ono nedorečeno samo zbog drugih i da bi oni pisali komentare. A ovo za ruke- pa ispovesti su ubedljivije od ovoga.
EDIT: Kosma pere babe

Sto si banovan Rasni,nisam u toku?

Mitke kolko sam ja cuo ti vozis opela karavan pogledaj koliko si ti nesrecan u odnosu na bil gejtsa

e velikiblek rekao mi je rasni da ti kazem da nije odusevljen tvojim pitanjem

http://vukajlija.com/forum/teme/17999-dozivljaji-iz-gsp-a?strana=22#post_3549058

a jbg zaboravio si kljucnu stvar u celoj prici da napises hahah

Vidjao sam po NS tu devojku o kojoj Mitke prica.
Prelepa u licu, crna kosa. Jel to ta?

Ma video da ga tovarimo pa uzeo najprihvatljiviju stvar moguću, devojka nije imala ruke.

Pa hahah to bi valjda prvo napisao a ne o broju autobusa i stanici gde ideš i to.

Swi mi koji mislimo da je owa dewojka prelepa iako nema ruke

to je ona sto isla u umetnicku skolu ili medicinsku nisam siguran, uglavnom znam da lepo crta nogama i tako to...bila i na tv par puta

Eто, Пап и Пезос познају дјевојку из виђења, да не буде да измишљам.

Митке
Седмица новосадска, нешто сјебан идем до Макијато Лимана да се нађем са другарицом, ошинуо испит тај дан, чекао бус пола сата да се довуче и размишљам како су се све космичке силе удружиле да ме квалитетно карају тај дан. Стаје бус код Паба на станици и улазе мимак и дјевојка, прелијепог лица, а на њему осмјех какав до сада нисам видио. Све вријеме, не скида га. Помислим у себи, е моја будало, жив си, здрав, ништа тине фали, а ти се једеш жив због буса и испита, док дјевојка са озбиљнијим проблемима са осмјехом иде кроз живот.

због овога ми није жао што сам те данас у сну избо сломљеном пластиком од мигавца до смрти

Знаш колико ме боли курац

још се чека разјашњење зашто је дечко битан за причу

još teže joj pred dečkom što nema ruke

hahhahah ovaj post je nemoguće rasplesti

«Hej hej, ona nema obe ruke, nema veze što ću ja biti večiti student i umreti sam.»

xaxaaaaaaaaaaaxax mitkey

Zene se dive onom niku vujcicu i placaju njegove knjige copavac je teska prevera i drka mu zena u bazenu

Gmaza fiduju i drze na kolenima kao kera nemrda kurcen on ne zna ni kako je to kada ti ne uzvrate ljubav on sad da mi pise knjige o zivotu treba ga svezati sa kamenjem u dzak i baciti u bazen-to ce ga nauciti pameti

I eventualno ubit.