Ko poslednji pobednik 84

  1. Ма више- мање форсирам школу, више ме те неке активности ван школе исцрпе него сама школа. А сад и почиње то спремање за факс па се ту фрустрирам већ неко време. Троумим се. :)

    Или онај фазон одморићу се кад умрем. :))

    http://www.100megsfree4.com/fleur/dbz/goku07.jpg

  2. e to sa alkoholisanjem je već prihvatljivo...

  3. Alkohol je moje omiljeno piće

  4. što se troumiš?
    aj reci možda možemo pomoći...

  5. POWERPUFF GIRLS !

  6. Ма оно стоматологија, књижевност или психологија. :)

    Јест' оно тако, ал' кад видим да сви око мене већ нешто почели да спремају успаничим се. :)

    http://loyalkng.com/wp-content/uploads/2009/03/simpsons-dragonball.jpg

  7. Stomatologija je kul, mada ima previse prakse i obaveza.
    Knjizevnost je super, ako volis da citas.
    Psihologija je sturo ucenje, bar ja tako mislim. :)
    Ja sam za knjizevnost!! ^^

  8. Једва чекам Нову Годину

  9. ne kapiram ove slike, al' nema veze

    da sam na tvom mjestu izabrao bih stomatologiju...

    danas sam na faksu obrazlagao zašto je finansijska strana najvažnija pri izboru faksa...

  10. На ком си ти факсу?

    Па и ја сам нешто размишљала о стоматологији ипак већ сам медицинска па да наставим у струци, а ја сам себи зацртала да ћу кад тад завршити и књижевност. :))

    И ја! ^^

  11. Ma kakve veze ima, i ja sam isla u medicinsku.
    Posao stomatologa je sto se tice zarade veoma zahvalan, ali proci tu torturu da bi stigao do kraja faksa, neka hvala. A i dosta stomatologa ima problema sa zdravljem.
    Helou Co! ^^

  12. ja na građevini...

    ali gotivio sam mnogo istoriju, ali pošto sam skontao da se od toga ne može pristojno živjeti onda sam upisao ovo...

    onda je vrlo logično da nastaviš neku oblast medicine, ako si medicinska... a sad i shvatam i paniku zbog prijemnog...

  13. Одлучићу ових дана, брига ме ослобођена сам матурског могу на миру да се спремам за пријемни. :)

    Ма ја волим хемију, само због ње сам уписала медицину. :)

    :playingninja:

  14. Хахахаха реакција моје маме. хД

  15. Eeee crna ti. :D
    Pa upisi alhemiju. :D

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.