Ko poslednji pobednik 84

  1. vala da znaš da jeste... a nisam te video ranije... :)

  2. Па нисам дуго долазила на тему и на сајт уопште. Школа и још неке обавезе. Аман сам била нашла живот неко време. :)

  3. Ja se sjecam starlight-a dok sam još operisao sa ovim nalogom
    http://vukajlija.com/recnik/autori/25115
    A tek neki dan primjetih da mi nema bar 5 defki...

  4. dobro, i ja sam relativno nov ovde, ali od kako sam se prijavio, biJo sam svaki dan po mnogo...
    ali poslednjih nedelju dana, kao i kod tebe, škola i još neke obaveze... pa nisam biJo uopšte... :D

  5. Људи ме се сећају. ^^
    Поласкана сам. :)

  6. zapamtiću te... :D
    pa ću te se i ja sećati...

  7. Јеј!
    :скакућеодрадости: :)

  8. De si Star,nema te ko plate! :))

  9. Гогоооо! <3
    Тебе чекам цело вече к'о озебо сунце. :))
    Шта има? :)
    Дуго се нисмо "чуле". :)

  10. Dugo i predugoooo! :(

    Pa,sve po starom,('fala Bogu,samo da me bilo kakve promene zaobiđu) :))

    Kukam ko baba zbog zime :))

    Kako si mi ti? :)))

  11. Радујем се распусту к'о сироче кифли. :)))
    Сада ћу чешће бити на форуму. :)
    Добро сам, чим распуст почне. :)

    Ејс Гого, није ваљда толико хладно? :))

  12. Pravda za starlight na forumu!

  13. E,Star,ja ti-mukica-samo "premedveđujem" zimu(što više spavam,manje je gledam i brže prođe) :))

    Da znaš da i meni raspust prija,jedva sam ga dočekala,a i ovi moji siroti učenici,ne mogu da me gledaDu više :)))

  14. Dole zima!Pravda za NEljubitelje zime!

  15. gogo jel pa pvt doticnoj osobi

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.