Ko poslednji pobednik 84

  1. Kekekee,Idefiks je originalno ime kučenceta,al' ja odraasla uz Garoviksa,pa šta da se radi. :)

    Znam,to je neponovljiv miris,kao vremeplov je-samo te "zvekne" nazad u neke dane.. :)
    Ja sam do skoro bila "potrošač novogodišnjeg kiča kakvog bi svaki trgovac poželeo",međutim,sad mi je važno da usrećim sina i da njemu bude lepo :)
    Sad sam malo imuna na sve te novogodišnje-zagrcnuto-drhturave sreće :))

  2. :) Nikad nisam bio potrosac takvog tipa,ali sam zbog klinca postao "fan" raznobojnih svetiljki i tupavih melodija:).Nego,baci jedan savet...Sta da kupim sestricini koja je tek napunila godinu dana?Svi klinci u familiji decaci,za njih mi je lako.Ova,em mala,em zensko:)

  3. Zavisi šta ona voli :)
    Neku igračku-sigurno,ali neku koja se rasklapa ili ispušta neke zvuke,da joj bude zanimljivo.. :)
    Ipak je ona još beba :))
    Kad bude velika,onda se ,ujače,"isprsi" za poklone.Meni je moj ujak uvek kupovao najlepše poklone na svetu :)))

  4. Lako je reci "isprsi se",imam 6 sestrica i sestricinu u gradu:).Isprsim se ja,samo posle moram da sebi smislim razlog da postim:).Prva recenica u tvom odgovoru mi je objasnila sve.Moracu da lutam po trznjacima,a to mrzim vise nego ista na svetu,pre bih kod zubara proveo dan:)

  5. ај ем нау овде енд ај ем остајем овде :)

  6. Ma,ne mislim da se samo "iskeziš za lovu",nego da budeš Džek i dobar drug,za nju tu kad treba :)
    Jeste da je tata-tata,ali ujak i deda su najomiljeniji članovi familije :)))Bar meni bili.. :)

    Ipak je sreća što imaš veliki izbor po tržnim centrima,pakao je u malom prdžavom mestu osmisliti i naći kreativan,lep i zanimljiv poklon za dete :)
    Srećna potraga :)))

  7. Манчестер наравно !

  8. Srećna potraga :)))

    Hvala.A,sto se tice grada,cekam da pozavrsavam neke stvari i odoh u neko "malo prdzavo" mesto:).

  9. E ljudi vratih se sad zvao me drug na pivo pa sam dobro raspoložen.A što se jelke tiče nije prava, plastika a ovo je slika prije 2 godine jer mi foto-aparat stvara muke...

  10. dođoh, videh, odoh... :D ajde ćao... :D

  11. Gde idete niste ni došli?

  12. Jesmo, nego madafaka hoće da ide...

  13. moram, biJo sam ranije, ali nikog ije bilo, ja malo igro PES a sad ću da idem...
    tu sam još 5-10 minuta... :)

  14. Znači, da te iskoristimo dok si tu? :))

Rekli o sajtu

Štek je dobro sakriveno mesto. Varijacija ima bezbroj: recimo štek-ocene su „isključivo dobre ocene koje se čuvaju za ‘ne daj Bože' situacije, odnosno period kada pljušte kečevi“, piše jedna vukajlijašica. Tako će iskusni školarac prećutati roditeljima da je dobio peticu, a to će im saopštiti tek kada dobije i nekog keca – da bi ublažio negativni efekat.

Deutsche Welle · 29. April 2011.