Ат&Шјечиво

  1. Aj dodji na teamspeak, soba vukajlija/sifra konj

  2. Doter se digao, prizemljite ga. Možda i ja navratim u četvrtak, ako obezbijedim 2-3 kante interneta.

  3. Има да ве побијем све. Доста ми је што су људи јели гована за каунтер. Овде не може. Или се организујемо или ме не зовите нигде више, па ни на сарану! ЈЕЕЕБЕЕЕМ!

  4. Ma ko ne dodje u cetvrtak - PICKA!!!

  5. Ja sam pičketina, nemam dobru pingaru.

  6. Doteru, koristićemo teamspeak 3, serem ti se ja na to da gaguješ nekog ako kasni!
    :)

  7. Има да ве побијем све. ŠKK je timspik 3, gagovanje i ostala sranja? Gagovanje je, koliko ja znam neka imaginarna močuga u grlu ili tako nešto. :)Ako je nešto u vezi mikrofona, nemam jebeni mikrofon. Ja sam do sada igrao samo Segu i eventualno malo Sony, a vi od mene tražite da znam kojekakve gluposti. :)
    Ja ću najverovatnije biti tu u četvrtak u 20:00, prijavite me.

  8. Neka svi koji imaju mikrofon skinu teamspeak verziju 3, pa da mozemo da pricamo ko ljudi.
    Kad skinete, u cetvrtak udjite na server teamspeak.mints.rs, port 9987. Ja cu pre 20:00 da napravim sobu na teamspeaku vukajlija/sifra konj, pa udjite.

  9. Jel je zainteresovan neko za boj, večeras oko pola 10?

  10. Mozda ja, ako ne prorade tenkovi.

  11. Eto me u pola 10. Prijavite i mene za cetvrtak. Bicu tamo. Od Sad nisam vise Baron nego babojebac.

  12. Ajde nek neko napise opet sta treba da bi pricali dok igramo posto se pogubim od silnoga citanja ovih 14 dosadasnjih strana.

  13. E jel oce neko sad odma da igra?

  14. Treba da imas mikrofon i da skines teamspeak verziju 3, pa instaliras, i onda se u cetvrtak konektujes na teamspeak.mints.rs server, port 9987

  15. Ja nemam mikrofon. Igraću bez njega.

  16. brainiac96_Dio
    Jel je zainteresovan neko za boj, večeras oko pola 10?

    Jel ce biti boja?

  17. To bih i ja voleo da znam. 'ocu bre da se KOLJEMO!!!

  18. Ajde ja cu da hostujem, ali nista ne obecavam, visok mi je ping. Vukajlija/konj
    Odmah.

  19. Ја сам тек данас провалио како се заиста користи копље...

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.