Ат&Шјечиво

  1. E zafaljujem... to ću sad ovih dana, samo da se nakanim da reinstaliram komp jer se raspade :)

  2. Idi uči Smarko

  3. A kao sam naučio nešto, dosta je bilo, pa ću sjutra na vr' glave

  4. Alo, kolege Vitezovi Reda Vukajlije, jel' oce neko da igra?

  5. Не... Цркле ми слушке па не играм ништа док не оправим. Ко да сам слеп без ушију.

  6. A jebote, raspali smo se, a tema je riknula... Pokoj joj dusi... A bila je tako dobra...

  7. Ма играће се само да врбујемо још кога. Нпр. пекија де џема, смарка итд. Па да јебемо.

  8. paracinacusvedske
    A jebote, raspali smo se, a tema je riknula... Pokoj joj dusi... A bila je tako dobra...

    Ako mozes da hostujes ja sam za

  9. poceo sam da skidam redom...e sad...posto sam duduk za ove stvari...sta gde treba da snimim i preko cega i kuda da otvorim...ja kad zavrsim, cu da pitam nekog od vas...a tog istog molim da mi to objasni kao da rodjenom ocu koji nije drzao mis u ruci objasni gde sve i kako treba da klikne...hvala

  10. Prebaciću ti ja musaši, imam već sve.

  11. neka...evo skidam...al nikada ne znam sta da radim sa tim pecevima...

  12. pečuj(ili apdejtuj, kako ti draže), pa krekuj ;)

  13. pečuj je grad u mađarskoj

  14. apdejt je dejt sa Bogom

  15. Hocemo li ljudi da se okupimo i da igramo ?

  16. ja sam nov ovde, video sam sve skino, malo vezbo, kada se koljemo??? :D

  17. Slabo to ide , niko ne obraca paznju na temu ...

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.