Ат&Шјечиво

  1. nema nam vodje vec pola sata

  2. jel treba network id ili samo kucam 1proba?

  3. treba da kucas 1proba! tu a dole konj kao sifru

    EDIT: Moras ! da stavis inace nece uci

  4. ma ne radi to konj...nego za tangl(posto nikad nisam koristio) samo otvorim, i pokrenem konj i secivo multiplayer, trazim server i cepamo?

  5. ne rade serveri, to je i problem

  6. ma jebes ti ovo, aj sutra oko 7 jebemliga, kasno je sad i malo nas je

  7. Е ко је ту да пробамо. Само тест да урадимо.

  8. e dotere pomagaj ne radi pass konj !!!

  9. Све мало. Један се улогово... Дакле сервер је:
    1proba!
    konj

  10. Четујем ти тамо.

  11. to sam ja doter xD

  12. Има ли кога да нешто пробам?

  13. Nego jel' se navukao na singleplayer ?

  14. ma jebesti singl, ja volim vise sa pravim ljudima da bodem, ionako zbog toga i postoji tema, samo imamo neki problem pa cu pokusati da resim :P

  15. Ја тучем сингл са модовима. И уживам. Тренутно се специјализазисраам за стреличарство на ату. Јебено али је до јаја. Користим дипломаију + неки још што иде у пакету јер ми флорис мод пак не шљака како ваља :(

  16. Ко је ту да пробамо хамачијем? Нешто сам опет подешаво.

  17. ajde doter, ja sam opet tu ali ne znam gde je dusan :P

  18. Tu sam , al Dotter nije .

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.