Ат&Шјечиво

  1. Јебига, онда ћемо морати да куцамо... Јел имаш скајп или мсн, да се договоримо око сервера?

  2. Saću ti frljnem skajp u pvt.

  3. Frljni i meni, i ti Ludi Čak, ne dade mi prošli put!

  4. sutra se pegla M&B wit fire and sword posle 5 sati... ae dogovor za sad smo tu ja i Ludi Cak

  5. Evo i Dio oce sutra, ako jos neko oce nek se javi.

  6. i ja imam jednog pacijenta u pazovi oce i on sigurno

  7. E tako, vec nas ima cetvoro, samo jos onog PavlaKZN da navatamo i ima nas dosta.

  8. I svi k'o ljudi da idemo na teamspeak!

  9. vazi se evo i buraz se sprema za sutra bice lepo

  10. E to volim! Masovno klanje! I Pajko, nabavi neke normalne sluske, onaj put te nisam nista cuo.

  11. Konačno, izašla igra pre sto godina, a samo smo Čak i ja igrali...

  12. ima tamo vise komada pa cu uzeti neke..ai brate ti krcis....mora da padne neki shure mikrofon :)

  13. ima tamo vise komada pa cu uzeti neke..ai brate ti krcis....mora da padne neki shure mikrofon :)

    To krcim tebi, ja i Dio, a i Pavle kad smo pricali, nije nista krcalo. Redovno koristim TS i niko se nije zalio.

  14. pozz M&B sajberi :D

  15. ajde evo sad ce mi buraz da se nadoveze na temu pa mu pozelite dobrodoslicu onako bar do sutra :)

  16. Jok brate, ja čujem i neku decu koja se igraju kod njega napolju kad pričam sa Čakom...

  17. e Dunjy ako ti nesto zatreba oko m&b ovde pricaj

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.