Ат&Шјечиво

  1. Nego, jel' oce neko od vas da napravimo klan? Sedmorica su dovoljna... Za sad.

  2. Instalirah, krekovah itd. Instalirao sam tangl ( iz treceg, sjebo me je dva puta, vise mi se svidja hamachi)...
    Krenuo sam kampanju, svidja mi se za sad.
    U tanglu ne umem da nadjem opciju da trazim servere, trazio sam igre, nadjoh ovu i tamo u kao nekom chat room-u videh dottera.
    Kako da vas nadjem?

  3. Udjes u M&B:WB, odes pod multyplayer, izaberes join game, i trazis servere pod LAN, ali sad niko ne igra, tako da, probaj na nekom od internet servera.

  4. која зараза јебем ти сунце :Д

  5. ljudi evo pravim server opet ako vas ima... napisite ovde dal da pravim il ne...

  6. pravi server ludi cak sifra konj...

  7. Evo ulazim u igru, server LUDI_CAK, sifre je konj.

  8. Trazio sam, nije bilo nicega. Ma ajde upadaj na CEAL_SPAIN_Siege. Uvek ima gomila igraca.

  9. Nisam mogao da udjem. Cek' sad cu ponovo da probam.

  10. nisi otkacio add ja ga ne vidim

  11. Cek sad cu opet, sa add-om na listu.

  12. Sad sam kreirao i cekirao sam add to list, ajde probajte i udjite na onaj chat na tunggle da ne moram svaki put da idem na vuku.

  13. Ajde upadajte, dusan, ja i dio igramo.

  14. Ja sam zvanicno isprobao single player i ne preporucujem ga. Smori nakon 20 min. Inace kasnije sam kucao sifre pa se malo zajebavao jer igra nije nesto.

  15. Idi...igraj...multy...player... NEVERNICE!!!
    Ne ozbiljno, idi igraj multy, satisfakcija vasih varvarskih pobuda zagarantovana.

  16. Indigo oprobaj se u multy-ju zagarantovana zabava, par rupa u telu, sto od koplja sto od strela i nerviranje ukoliko se previse uzivljavas u igre. :)

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.