Prijava

:( Ok, hvala svima, valjda će da se skine do sutra...

strpljivo sa tim... nekad hoce brze da krene nekad ne. fora sa torentima je sto mozes da ga nastavis uvek.
i ako hoces da ti ne koci internet dok skidas, ogranici upload.

Strajo, trebalo bi da podesiš brzinu za download tj upload. Nije dobro da ostane Unlimited, dovodi do zagušenja protoka, ne ostvaruješ max brzinu koju bi mogao. Imam uputstvo za to podešavanje, javi ako ti treba.

i ako hoces da ti ne koci internet dok skidas, ogranici upload.

hm pre bih rekao download obicno skidamo vise informacije nego sto ih saljemo..
zato su i paketi uglavnom u odnosu 1:4 ili 1:8

Treba mi pomoc.... Koci mi mozzila i izlazi onaj java script debug tako nesto javu sam instalirao i dalje je sve po starom...dajte neki program sa key-om koji skenira i cisti sve te gluposti jedino tako da pokusam

Zato ja koristim Chrome. <3

Realno, predji na hromiranog, majka je.

Preuzeo sam Adobe Photoshop CS5 trial verziju. Ima li neko šifru za njega? Sve šifre sa neta sam probao i nije nijedna. Ako neko ima pravu šifru neka je okači ovde ili je pošalje meni na Pvt. Zahvaljujem.

Vuče probaj da nađeš portable verziju, mislim da za nju ne treba šifra.

Razmisljam da batalim XP i instaliram Ubuntu zbog jednostavnosti i pouzdanosti ali ne znam kako da instaliram periferije kao sto su stampac i skener zato sto imaju windows drajvere.Sta mi vredi sistem bez aplikacija.Ima li neko sugestiju u vezi toga?Koristi li neko Ubuntu?

Vuče imam ja neke šifre, poslaću ti na pvt

Kud ću gde ću, ne znam više ni ja, ajde ovde da pitam.
Ima li Web developera ljudi?
Treba mi pomoć oko PHP paginacije. Ne mogu više već tri sata bijem glavu ili ću da roknem nekog ili skačem sa petog sprata. Neko parče koda koje mogu da primenim na svojoj bazi, ovo na netu je žestoko sranje, niko da objasni šta je za šta.
HEUP!
šifra: Suicidna očajnica.

Ајде бре Сосе, јеботе, остаћу без помоћника...

Ајде бре Сосе, јеботе, остаћу без помоћника...

Reci ti mene, kakve to veze ima s mojom paginacijom, m?!

Никакве, али покушавам да призовем Соса, он се разуме у те јебаде са програмирањем и тим пичким материнама...

Pa to mi reci jeb'o te miš! ;)

Вама бре женама све мора два пута да се објашњава... :Р

Dva puta se objašnjava, tri puta se... akhm.

Три пута се мења вода за пасуљ, јел си то 'тела да кажеш? :Р