Prijava

Nisam Snoopov dupli, ali gotivim njegove defke i postere, čovek objašnjava!

оће курца

Loksi se povukao hoho.

Ne, šabane, nego sam ti poslao pvt i pitao je li meni upućeno. Šta kenjaš tu.
Čitao se sa raznim autorima, kao i hrpa pre mene, samo što sam ja dobijao kurčine u tome, pošto je dosta njih mene lajkovalo, a ja njih čitao, pa su se meni skidali glasovi a njima ne. I sad imaju muda pametovati, i čak prozivati, ej. Žalosno.

E da, nisam video pvt.

Kapiram, ja samo da potvrdim.

Ma opušteno, Loksi, dok god vide da im odgovaraš kad te podjebavaju, nastaviće. Sad se svi prave fini. :)) Šalu na stranu, onaj naziv teme je stvarno bio dobar :DD

Vidro, iskreno da ti kažem, da me prozivaju ljudi koji su dobri autori npr. i koji to naravno nikad nisu radili, ja ne bih ni pisnuo, nego ne podnosim ove levate što se sad prave pametni a oni su druge lajkovali, ne čitali kao ja, možda čak i mene, ko će ga znati, meni je hrpa lajkova skinuta, pa zbog toga moram na to odgovoriti, jače je od mene. Ali da se nerviram, daleko od toga. :)

(proveri stub srama prim. aut.)

Саншајне, на кога год да си мислио овде боље се следећи пут распитај пре него што кренеш овако да причаш (писало је кењаш прво, ал сам схватио да не кењаш него реално причаш лоло).
Не знаш ни зашто су људи са стуба срама уопште тамо, него си видео да је страховити Д Џем написао све и свашта, па верујеш томе слепо.

Првенствено говорим у своје име, а онда и у име свих осталих са тог стуба кад ти ово говорим.

ЕДИТ А подјебавање Локсија је сморило пре пола године, само што, ето, овде људи воле да нешто силују док то нешто не обрне сто кругова.

kontam da stub nije ni vrh ledenog brijega.... hehe kako sam poetican u ovim ozbiljnim momentima!

само што, ето, овде људи воле да нешто силују док то нешто не обрне сто кругова.

+100000

@ Buksnetina

Ne kenjam ja ništa, većina autora koji su bili optužena su priznala da su to radila, nemoj sad nakon godinu i po dana da razglabamo istu priču opet i iznova. Ti tvrdiš da nisi, ja ti verujem. Ustvari i nemam ni nekog posebnog razloga da ti verujem ili ne verujem, ali sigurno da je Peki D Džem koliko god strašan bio nije mogao da proguta toliki zalogaj sam, to jest da pojebe 20 autora od toga dosta iz top 100..

Ne osudjujem ja nikog i ne napadam. I ja sam dosta muljaža radio (po sistemu ja tebi ti meni) ali idu mi na kurac ovi koji napadaju Loksija a rade ista govna. Licemerno

EDIT: Ako nastaviš konverzaciju računaj da sam otišao u grad pa ću ti odgovoriti večeras najverovatnije..

I ja sam radio muljaža tipa ja sebi-ja sebi kad se jadamo već.

otvorite se svi koji imate nešto na duši! biće vam lakše...

Ne kenjam ja ništa, većina autora koji su bili optužena su priznala da su to radila, nemoj sad nakon godinu i po dana da razglabamo istu priču opet i iznova. Ti tvrdiš da nisi, ja ti verujem. Ustvari i nemam ni nekog posebnog razloga da ti verujem ili ne verujem, ali sigurno da je Peki D Džem koliko god strašan bio nije mogao da proguta toliki zalogaj sam, to jest da pojebe 20 autora od toga dosta iz top 100..

Не разглабамо, ти си споменуо, а ја свима ко спомене ту спику кажем исту ствар.
Ово што теби рекох. Пеки Д Џем ту ништа није појеб'о, њега је појеб'о Костић.

Наместио брда људи за нешто што је он радио, само да би га склонили са стуба. Понављам стоти пут исто, само први пут овако јавно.

само што, ето, овде људи воле да нешто силују док то нешто не обрне сто кругова.

taj rad. prcneš malo, tu i tamo. i dosta.
još malo, pa je čast naći se na stubu srama. ono, zabeležen si u istoriji vukajlije.

ajde da se čitamo Šanzamm?

Е, а ја кретен писао дефке да би напредовао! олололололололо

ЛАААААААААААААААААААЈК
СВЕ БИХ ДАО ЈА ЗА ЛААААААААААААААЈК
ПРВУ ЉУБАВ ДЕТИЊСТВООООООООО
ШАН ЗАААААААААААААМ
ДАААЈ ЛААААААААААААЈК

ae, ali mi daj jedan minus, da ne bude providno!