Prijava

e ne može, nije ti ovo transparensi internešnal, što bi rekao jedan autor kojega izuzetno cijenim i poštujem :)

Може "Меси се враћа кући"?

Ако оће неко са мном ја њему, он мени .. имам пар дефиниција, није вам тешко! Опа :)

momci, ne zaboravite nekim modovima da posaljete pvt-ove da odaberu nesto! nije lajkovanje dovoljno.

ajde neka neko napravi grupu na fejsu da se tamo potanko o svemu dogovorimo. ovdje nešto imam osjećaj kao da me neko prisluškuje...

Ajmo jedno masivno predlaganje neke loksijeve defke za naslov!

Računajte i na podršku ljudi sa VOS-a, jer mi tamo ne igramo fudbal. Svi imamo lap topove i onda samo snimimo par minuta fudbal da okačimo i posle na lap topove i lajkujemo se ali pssssst

Ово што каже Сед, плус предлажите једни другима дефке за одабране и спемујте коментарима зарад још неког плусића. То би било то.

taj rad! i onda ti plusevi postaju evri, pa mi kupimo po beemvea i jebemo sponzoruše! koga boli patka, dajem pluseve onom koga gotivim i na definicije koje su mi dobre.
moj kriterijum.

a šta ćemo mi što već imamo BMW (i to X6, dodao bih ja da se ne zaboravi)?

То би била добра тема за отворити:
Шта би радили да вам се плусеви претворе у евре?

Ja mogu da prodajem plusove, imam ih kol'ko 'oćeš, kacam komercijala lololo

Занимљиве идеје... Могу ја у неку групу да се учланим, звижди ми першун да ми се побољша ранг?! Само кажите шта треба да уиним; само да не јебем вепра и да ме не јебе вепар!

У људској је природи да се надмећу, зато кад неко каже да му уопште није битно да буде успешан овде..лаги. Јеби га, волели би сви да се надмећу бемвеима и јебањем спонзоруша, али кад нема тога добро је бити успешан на интернет сајту, да се не лажемо.

Шта би радили да вам се плусеви претворе у евре?

čekao bih doga da ponovo dođe na vos, roknuo ga i uzeo mu sve pluseve.

Računajte i na podršku ljudi sa VOS-a, jer mi tamo ne igramo fudbal. Svi imamo lap topove i onda samo snimimo par minuta fudbal da okačimo i posle na lap topove i lajkujemo se ali pssssst

Šta šta? Ja ne znam ništa o ovome.

Шта би радили да вам се плусеви претворе у евре?

Kladio bih se sa Lastom u pluseve. I još Dog da im igra.

Šta šta? Ja ne znam ništa o ovome.

Tako je. Mudro zboriš. Možda moderatori posmatraju...khm....ni ja ne znam o čemu se radi.

Kladio bih se sa Lastom u pluseve. I još Dog da im igra.

Pa džaba na nuli da ostaneš, e moj Mančestere 'oćeš golja da budeš lolololo

Ovo tinkeru ne sporim. prirodno je da hoćeš da budeš bolji. možeš generalizovati, ali ne možeš na svakog da pokažeš prstom u gomilu i kažeš, e ovi su, pizda im materina, prodali bi i ćaću!
pogodiš ljude, koji ne osećaju tako.