Prijava

знаш ли да ако се оствари ишта од овога што си писао па макар и на блеф погодио доћи ћу ти у ту крупу и јебати те у тамници као ремзи теона грејџоја ок?

не знам ко ми је оно још ономад усрао претходну сезону а таман почео да гледам фазон другу сезону и он дође и напише од А до Ш оно што је процурело за сценарио седме сезоне, па да ми је близу био очи бих му ископао, још је то био подугачак пост са спојлер алертима па сам и сам крив, али ово на препад кад потенцијално спојлујеш, па...

верујем да већ има десет различитих процурелих сценарија за последњу сезону, не ложи се змају и ја сам читао нешто од тих срања

citao sam na istoj stranici tad koja je okacila scenarije za sedmu i koji su se ispostavili kao tacno. i bio je sazet scenario za svaku epizodu osme sezone i bio detaljan i mogu ti reci da ima smisla. ne mora znaciti da je tacno, ali meni djeluje pa nisam ni uzbudjen kad ce opet krenuti serija posto imam osjecaj da znam sta ce se desiti :3

i da obradujem jebaca; deneris ce umrijeti na zmajkamenu i njen les ce biti razapet na zidine kingz lendinga.

A njeno djete ce evakuisati i tako... Čitao sam i ja to:D

pa ćerkica joj postati nova kraljica vesterosa.

Ja sam ubjedjen da će Deneris stradati, i Džon isto. Deneris pri porođaju, Džon u borbi. Kako je i počeo, tako će i završiti, samo da obrne krug. Njihovo dijete će biti pjesma leda i vatre. Ostalo nije ni bitno na kraju krajeva.

Ono što me zanima je to da li će se otkriti namjera Najt kinga, jer kod Martina nema dobra i zla, sve je sivilo. i šta je njegov pravi motiv. A ako se držim te teorije da će obrnuti krug, Regar je poginuo u borbi, došao je novi kralj. Ako Džon pogine u borbi, dolazi novi kralj, noćni kralj buhahahaha

kralj noci je biolosko oruzje koje se otelo kontroli i nista vise

Kralj ponoci prosjak zore

Svi ce poginu u borbi i bren postaje night king i vajt vokeri pobedjuju

Ćerkica Džona i Deneris na prestolu Tirion vlada preko nje i jebe onu ciganku najjaču pičku u seriji.

Citali smo svi te neke verzije, i upravo zato sto smo citali sumnjam da ce tako biti

Jebote Džonu je pravo ime Egon a imao je brata kog je ubio planina koji se isto zvao Egon

Џоновог брата није убио планина, он је спашен и у књигама је алајв:)

Evon savin uglavnom serija ce biti kita imam neki osecaj

Ma to je uvaljeni blekfajer garant

Нема везе, и Блекфајери су Таргеријани као и Денерис:)
Најзанимљивија теорија коју сам икад прочитао је та да је Брон задњи Рејн. Било би занимљиво чути на крају кад Брон буде убијао Џејмија "Рејнс сенд деј ригардс"

Nisam znao za tu teoriju, meni je najjača da su bejliš i varis ljudi ribe i da rade na uništenju ljudi i da Deneris istopi zid kako bi se svo kopno potopilo i ljudi ribe zavladali bukv ako debeli umre pre nego što završi ja računam da se tako završila priča.

FAĐO
Ćerkica Džona i Deneris na prestolu Tirion vlada preko nje i jebe onu ciganku najjaču pičku u seriji.

da