Prijava

izvini boh ono jes stvarno čudno da neko na temi o knjigama piše o knjigama

Ovo je knjiga o seriji!!!!

mogu li samo napisati da se kao veliki poznavalac sveta leda i vatre nerviram sto ista pisete ovde

svakako zanimljivo, i moguce da je GRRM to i imao u vidu, ali cisto sumnjam da u seriji to moze da se realizuje. premalo je vremena ostalo da se to zapetlja i raspetlja.

Kažu da je Martin pisao pesmu, kao omaž Točku. Za one koji nisu čitali: tamo se 11 knjiga strahuje od Sejšana a onda oni ispadnu skroz kul ljudi. Koji su se vratili da traže svoje.
Tako da mislim da ima vremena da se ovo zapetlja i odpetlja.

i imam pouzdan izvor koji se vec pokazao tacnim (za ledeno koplje nocnog kralja i rusenje zida je vec bio tacan i za dijaloge od reci do reci)
deneris biva ubijena od strane serseinih ljudi u opsadi zamka i vuku je kroz ulice i bacaju govna na nju mrtvu ali ona pre toga radja devojcicu ako se secam dobro
dzon i drogon umiru od zive vatre u onom zmajevom gnezdu u kraljevoj luci (od zaliha sto su ostale valjda) tu je bila neka frka sa juronom grejdzojom koji je opet napravio neko sranje.
i ova dva zmaja ubijaju jedan drugog a ne secam se ko sjebava nocnog kralja ali previse ljudi u velikom napadu na zimovrel ginu dok sersei navodno postuje sporazum protiv nocnog kralja koji govori o nenapadanju bilo koje strane osim hodaca ali se prvom prilikom okrece i desava se ovo sa sersei
to je otprilike to sto se secam od glavnih plotova odavno je obrisan taj sajt, ne morate verovati jbg imate pravo
e da i sansa se udaje za onog dzendrija kopileta robertovog

Sta bude sa Brendonom?
Prendon je gavran jel?
Seansiki princ Met je takode gavran.

e nisam siguran za brena jebiga zaboravio sam ali ima on dosta bitnu ulogu tipa ulazi u neku zivotinju i ako se ne varam gine nesto slicno kao onaj lik sto mu je melisandra sprzila zivotinju pa je poludeo
ali mozda sam samo istripovao za ovo, ovaj post iznad je sve legit

E secam se toga sto iz varge postaje pravi vuk.

i imam pouzdan izvor koji se vec pokazao tacnim (za ledeno koplje nocnog kralja i rusenje zida je vec bio tacan i za dijaloge od reci do reci)
deneris biva ubijena od strane serseinih ljudi u opsadi zamka i vuku je kroz ulice i bacaju govna na nju mrtvu ali ona pre toga radja devojcicu ako se secam dobro
dzon i drogon umiru od zive vatre u onom zmajevom gnezdu u kraljevoj luci (od zaliha sto su ostale valjda) tu je bila neka frka sa juronom grejdzojom koji je opet napravio neko sranje.
i ova dva zmaja ubijaju jedan drugog a ne secam se ko sjebava nocnog kralja ali previse ljudi u velikom napadu na zimovrel ginu dok sersei navodno postuje sporazum protiv nocnog kralja koji govori o nenapadanju bilo koje strane osim hodaca ali se prvom prilikom okrece i desava se ovo sa sersei
to je otprilike to sto se secam od glavnih plotova odavno je obrisan taj sajt, ne morate verovati jbg imate pravo
e da i sansa se udaje za onog dzendrija kopileta robertovog

brt,ne loži se, ima dve godine kako smo pisali o ovome na ovoj temi

ma kakva sersi, izlizana prica skroz, trebalo da umre prije 2 sezone.

sad je aktuelna Tirionova izdaja i pogubljenje.
to je kao tvist za ovu sezonu.

Kako pamtite jebeno šta je bilo pre 4 godine

jbg ja sam gledo sezone 3 puta.
i cito jednom lolo

ledeno koplje nocnog kralja

ideja za 18+ parodiju

inace kontam da je svaka verzija dogadjaja koju je bilo ko cuo neistina, jer jednostavno je serija prepopularna da bi ovi dozvolili da prava prica procuri bilo gdje

brate prosle godine im citava sezona curila na sve strane. nema to veze.
ove godine su oprezniji, cak su se cimali i sa scenarijem, nisu davali papir nego neke aplikacije kao, svakom posebno, al opet imas milion jebenih statista koji ce da lanu nesto i eto ti spojler.

fadjo naduvaj mi se jaja

brt imaš još kakvih informacija iz pouzdanih izvora jel istina da ronaldo napušta real prelazi u juventus

sto se tice serije svi ce se razocarati zbog kraja jer ce sve biti nabacano