Prijava

Južni Vetar, najjača serija. Pozz.

Profe, ne spemuj, banovaću te...

откад си ти модератор јеботе

Pa ima jedno 3 sata. Kako mi ide?

krupovrbaski zmaj
sto se tice serije svi ce se razocarati zbog kraja jer ce sve biti nabacano

svi ocekuju neke zajebane obrte a ja tacno vidim da ce da se desi ocigledno.
mrtve pobiju, Sersi raspizde, Deneris i Dzoni srecno vladaju u incestu i et.

to bi bilo jos i dobro
ne sumnjam da ce zasrati ipak

Ma neće zasrati. Biće super. Samo da počnu.

uspeli su da zaseru ono sto je vec napisano u knjigama a ne ono sto nije

Pa pazi, ako si purist... zasrali su još na drugoj sezoni. Hajp je, bar meni, splasnuo odavno. Ali gledamo eto, druzimo se, komentiramo, vožnjica

Odgeldao prvu sezonu opet i sad sam na pola druge, da se podsetimo

Sansa mala glupačica dao bih je Pezosu da je muči i drka dok je jebu njegovi drugari

Не бих могао опет нема те силе. Да гледам Старкове како се патетишу и глупирају 3 сезоне, нека

Мада читао сам изворно штиво својевремено и то је допринело засићењу. И за то сам се покајао жали боже времена.

Све у свему гледаћу и ову последњу са истим мотивима, жаром и сензибилитетом као што ћу и евровизију рецимо

Poslednja sezona mozda i najbolje serije ove decenije a mozda i svih vremena nije mala stvar(sada ce me neko napusiti kurcem,zato sto je glup da shvati da postoje razliciti oblici dobrog/loseg i reci da je True Detective najbolja serija)

Eto neka ovo bude u onom jeftinom,jadnom i neukusnom obliku najbolja serija,ok?

A cak i imdb koji ima jako stroge kriterijume uvrstava ovo u top 5 serija ,celu deceniju ne silazi iz top 5,cesto ide i do top 2.Dok True Detective mislim da je jedva u top 50 kada je aktuelna a cim se zavrsi nestane sa liste ili se koprca na dnu negde.

Got je najbolja serija ikada snjimljena jbg
Pljuju je ljudi poput Jebača jer je serija uz sve to komercijala prejaka a ljudi ne kapiraju da može nekad i jedno i drugo.

ja koji sam procitao sve knjige mogu da ti kazem da je serija gola kurcina u odnosu na ono sto bi mogla biti da je nisu rezirala dva daunovca koji se fokusiraju na najdebilnije delove price a dojajne likove i dogadjaje izostavljaju ili menjaju

i to je objektivno misljenje, sve posle sezone 3 je golo smece i zajebancija, naravno da ti je najbolja serija ikad kad si odgledao got, prijatelje i porodicno blago kao jedine serije u zivotu
a sto se tice imdb ocene, gledaoci uticu na ocenu mnogo, a u ovom slucaju su to ljudi koji su vrlo slicni bohoru recimo i ima ih mnogo
najbolja serija ove decenije je verovatno breaking bad, ne mora se objasnjavati to