Prijava

U svakom slučaju u knjizi ima mnogo vise junaka koji bi se mogli pojaviti u poslednjoj sezoni i doneti neko rešenje.

ma nema od tog nista. nema vremena za to.

Zasto? Samo se pijavi i kaze ja sam taj i taj. 3 minuta. I krene da rešava stvar.

ma bre ovi ne znaju sta ce sa ovim likovima sto su aktivni trenutno nego ih na silu ubijaju a ne da dodaju jos lolo
treba zatvoriti svaku tu pricu.

Pobiti sve i gotova stvar. To zvuči kao kraj Dinastije.

ne znam koliko ljudi ovde zna da je loza targarjen bila nesto kao sto je sandzak srbiji toliko su bili nebitni i zabaceni i zbog toga nisu izginuli u propasti valirije konjusari zmajske krvi

Oni su ko ona dva cigana u ko to tamo peva?

oni su pobjegli iz valirije valjda jer tamo nisu mogli da se nametnu

pa bili su nebitni u valiriji pa su se nastanili na ostrvcima bednim istocno od vesterosa

Pa nisu bili nebitni baš, mada nisu bili top kuća tamo. Nešto tipa Umberi recimo.

Umberi su izdajice, ne verujem da bi preci Egonovi odsekli glavu nekoj zveri.

Nisu bili nebitni nego je neka cerka ili sin sanjala da ce se desiti sranje u valiriji pa su 12 god pre tog dogadjaja odlucili da se sklone odatle

Da, volim te male izmenjene mitove u fantastičnoj književnosti. Jeste mit o Kasndri, al opet nije. Prosto moraš da ih obožavaš zbog tog preokreta.

Ima na onom videu sto sam okacio pre par strana sve je objasnjeno od pocetka za svaku kicu, to je jedina I prava istina kako se desilo

Gledala sam taj video, dobar je, hvala ti na njemu. Nego da te pitam oftopik, da li si ljubitelj i točka vremena?

Арја је Србија, па лол јеботе. Додуше ја сам се изнервирао већ на кад сам морао да кликнем на I agree

hahaha novak djokovic jebeni