Prijava

Ala ste ispojlovali ja jos nisam gledao novu epizodu LOL

Ma drkoši obični spojlerski

Ovo će GLAT biti bolje od gejmotrona

Svi likovi su zajebani i namazani, čak su im i deca luda

Meanwhile u gejmotronu, hej drugari ja sam mali kepec Tirion i zbijam šegu, to je zato što sam patuuuuuljak, jedini sam u prvoj postavi koji nije agresivno glup hehe. Straža! de je onaj moron Džon Snou, dovedider da mu pokažem kako se trpaju kurve, ništa bre neznaš Džone ahaha

Malo sam kiseo jebiga nije baš tako bilo ali vidi se razlika u pisanju

Kako bre labo ubi sluzavku? Ili sam ja propustio. Zar ono nije abortus caj?

Čaj za abortus.
Labove nasilničke tendencije samo izbijaju na površinu, odma misli ubimstvo
Miran Labo :)

Hotule el piše na temi opaki spojleri, znaš šta te čeka, a i niko nije nešto giga spojlovo sad, osim laboa koji skroz promašio ko zna koju seriju on gledao.

Nakon caja je mozda jedan bojan zgazio kolima idk

jao da abortus.pa ona scena je delovala tako dramaticno da sam mislio otrova je.hahaha strasno.cemu onda sve ono.lik silovao sluzavku ova joj dala caj za dan posle i pare.stvarno ne shvatam sto je to vredno pomena..jos sluzavka kaze :necu nikom da kazem zivota mi a kraljica kaze onako za sebe znam ali moramo da budemo sigurni i da joj caj.ja reko ucutka je totalno.tako je sve delovalo.ma daj.jedu govna

He's right you know

jos i princ kaze sta sam uradio lose samo sam je silovao.i kraljica mu rece ti nisi moj sin.snazna poruka protiv silovanja nema sta.

Cemu toliko drama oko obicnog silovanja realno.

ma jedu govna ja mislio poenta je da je kraljica spremna i da ubije za sitnicu.zbog silovanja drama a incest to moze

Labo jesi čuo nekad za Čehovljevu pušku?

El može služiti za obranu majke Vakrajine?

Ne mere.
Čehov kaže a ako u predstavi puška u prvom činu visi na zidu, do trećeg čina ona mora da opali.

Mister No jako interesantan guy