Prijava

Gledao sam samo 3 epizode ne znam šta je to zajebano napravio Oto

Ali videlo se od početka da je siva eminencija

Sta je napravio pitas hah, pa Zapatin potomak ce sedeti na gvozdenom prestolu, malo li je?

Ugl prejaki dijalozi kao i uvek, svaka ep HOD kosta 3x manje nego Rings of Shit a izgleda 10x skuplje, smorio sam se

Video sam da ga uporedjuju s Littlefingerom, a taj je bio sitni pilićar u igri na krupno i krajnja pičketina, seljačko lukavstvo upakovano u plemićke manire

Ovaj ipak deluje mnogo mudrije i neiskompleksirano

A dobro, poprdi ga Oto na kraju Plesa Zmajeva, kao i njegov unuk, ali volim te ljude od moći kojima je srce na pravom mestu. Tipa Varis. Da sto manje naroda strada.

A jebo ga tata al su zbrzali sve u ovoj epizodi, prebrzo poumiraše neki.

gledace se vecerax na hbo max

Dobra epizoda, Laris ozbiljan igrač.

Možda najača epizoda do sada. Baš mi bilo žao kralja Viserisa, zaplakao i kamen i junak što se kaže.

Lepo je što su celu sezonu posvetili uvodu u priču, da se postavi scena, upoznaju svi likovi, da kad krene klanje bude jasno ko koga i šta.
Aemond Jednooki će biti zajeban, vidi se.
Klasičan opičeni Targarijen.

Kad pomisli čovek da je sve ovo moglo da bude izbegnuto ili makar bolje prikriveno da je kurobeštija Renira ofarbala trojici sinova kosu u srebrenu.

Pa mogo je onaj pederko jednom da ga umoči

Jeli braco
Ovo je sad neka serija usko povezaja sa gotom ili sta?
Ako jeste dajte imbd link da vidim ocu da gledam i koliko sezona ima sta uvedite me malo u materiju

Ma šta će gledaš, na kraju Johan Snažni ubija zmajarku i to je to.

jel ima neka frizerka da se dobro jebe

@kockica https://www.imdb.com/title/tt11198330/ ako si volio gejmotron voljet ćeš i ovo.

A da ne pričam što su se opredelili da im maltene celi plotlajn drži najsmorniji i najkorišćeniji kliše ikada, Siniša Pavić level zabuna oko nečijih reči i kako ih ko protumačio koja može da se reši prostim pitanjem 'Izvini molim te jel možeš da pojasniš šta si tačno reko?'

Hvala Šmoklja
Jebala te kockica Boh ovde poz

Viseris nosi masku u fazonu Balduina IV Leproznog nice one

Odlicna epizoda, profi sve odradjeno, mada posle rings of power sve deluje kao masterpis

kuca zmaja pff.ubi onu sluzavku uz kurac.kao da pokazu da je i ona spremna na sve.kraljicin karakter ima raspon od:pecem malu decu i jedem do:ako komarac stane na mene ja ga samo oteram a ako je bas dosadan necu da ga ubijem nego odem u drugu sobu.nekako mi je neskladno sve,neznam.dobra je serija ali da je neki vrh to nema pojma