Prijava

Ja gotivim te glave, sazaljevam ih ali u isto vreme i gotivim.

pa jel ne znaš koja je fora sa valerijskim čelikom i snegom?

da ne spojlujem

Idem samo do drugara da pokupim knjigu, zaboravio sam tačno kako ide prvi deo priče s vulkanom gde je čelik kaljen. Pišem kasnije poduži post

е не мораш нашао сам у међувремену ево сад ћу да прекопирам овде само док прочитам час

У је, још један од 454854307540 процурелих сценарија осме сезоне....

Istočnu Morobdiju, Crni Zamak, Zimovrel, Maloprstić...

Како их јебено треба тући за ово....

Радјарде, има и део кад је Гендри заглављен у бурету треба написати и нешто о томе сад пишем о томе ја баш
Хоће ли оног ћопавог змаја вући ланцима по северу?

Ne kenjaj, jebe naš prevod. Ovo bi baš delujelogično i lepo nadovezano na kraj sedme sezone, ne bih rekao da je fan fiction.

Navodno mu prave sanke u obliku broda koje ce vuci lancima po snegu..

Kad zarobe gendrija u sledećoj epizodi teraće ga posle da zmaju iskuje sanke te u obliku broda, to je objavljeno već i od hbo-a

ja misilm da beli hodaci samo regrutuju ljude koji su odbaceni od drustva, nesto kao klub istomisljenika, na pocetku prve sezone imamo ljude koji ne misle da treba da sluze nocnoj strazi, zatim dosta divljana koji su se odvojili od copora, sad imamo copavog zmaja kojem se braca podsmehuju a majka ga voli zato sto je bolestan

neki od mrtvaca nemaju pola glave i idu i bore se a kad prime ubod u rebra tad im je kraj.

haha labo brat ih raskrinkava svuda

kako mi se digne kurac kad ulete zmajevi u scenu uffff, a bas sam se smorio kad sjebase copavog iako sam znao da oce :(( :///

Биће проблем санке ако упадну у лед опет ће морати сатима да забацују куке у воду док не ухвате змаја, хахаха имаш гомилу зомбија и тераш их да сатима тако забацују јебене ланце у воду па лолчина јебена.... Тејлор Свифт и Тулио Роклицер имају камео у епизоди....

aj dobro smorila vam je fora

jel moze sad neka druga fora molim vas

ео неки лик каже како ноћни краљ види будућност па је зато спремио оне ланце тамо де су се последњи пут рокали дал хардхорн или нешто и узо ланце од сидра ето ако неком није било јасно увек се нађе будала која нађе објашњење за глупости у овој серији

иначе ноћни краљ је брен који се прво вратио кроз време да би подигао зид и добио име брен д билдер па је после био заповедник ноћне страже и јебо туђинку па га претворила деца шуме у краља могу у паре да ће бити овако на крају осме сезоне

E i ja sam mislio da je Bren jedno 10 likova iz serije/priča, ali baš u prošloj epizodi je otkriveno ko je Noćni Kralj. Samo ako niste čitali knjige, verovatno nećete moći da povežete.

Pravo ime Noćnog Kralja je lord Jan sa Iron Islands-a. E sad, svi znaju da je taj Jan Železni osvajao silne zlatne medalje na svetskim prvenstvima i olimpijskim igrama u bacanju koplja, ali on oko vrata nosi neku drugu medalju, iz sentimentalnih razloga.

па добро бре човече