Prijava

Sad cuo na nisicijadi pa da podelim

Cviju pozdravi

Jebote, šta čipovanje učini od ćopavca.

Uf kakvo finaleee...

Prekrasno.

Sve vodi kad tome da je ona leak što sam okačio tačan.

Bogami, Fađo, moglo bi biti tačno. Dobrastvar je što ću sve da zaboravim do početka završne sezone. xD

Tu sam ja, prijatelju, da podsetim pred početak sledeće sezone hehe.

Zmaj sto ga jase Kralj Ponoci (prosjak zore) pali zid a onaj copavi zmaj sto ga nose u brodu grize zubima kao i on da pomogne pri demoliranju hahah nema to ludo pa Boga zovi

U pičku materinu i leak-ovi i sve totalno mi usraše poslednju epizodu, bukvalno sve očekivano uz par dobrih momenata o kojima se nije znalo nemoj fađo brt ono lečkijevo me je spucalo totalno ne znam ni što sam čitao pre deset dana koji kurac

Meni zvone jaja iscitao sam i gledam bukvalno sam ravnodusan, sranje serija.

BB kad je navodno likovao scenario za neku random epizodu, na tv-u u nekoj emisiji hteli da kazu sta ce se desavati, ja odma prebacio kanal. Toliko sam uzivao u toj seriji.

https://vignette2.wikia.nocookie.net/vsbattles/images/9/95/GLAURUNG.jpg

ovde ga vidimo kako ubija dzona sneznog u narednoj sezoni, a deneris se sprema da skoci sa litice za svojim dragim (necakom)

edit: ne znam što se smanjila ova slika ovako na forumu, bila je normalna
nije namerno da ne pomisli neko

Чек, шта џону сноу дође ова што је јебо сад? Не стојим добро са родбинским називима, сестра заова јетрва шта ли

Šta im radi u tim pećinama, za sad ima stoprocentan učinak sa svakom koju odvede tamo, bila mu ona rod ili ne

I Bejlis ispade Konor Mekgregor, kurac ce da uzme presto

A taman je kleknuo da Ajra ne mora da skakuće da izvrši egzekuciju, e.