Dž.R.R. Martin - Pesma leda i vatra + Igra prestola (puno opakih spojlera)

  1. Verovatno bi poplašili Turke, pa ne bi ni bilo boja jer bi ovi pobegli od šejtan Srba nazad u Anadoliju.

  2. Ne bi izmenilo ništa posle. Ti sa puškama bi se pobili međusobno a ova 2-3 snajperista bi radili honorarno za Osmanlije, asasini fazon.

  3. Ziv je zmajo, umro nije.

    Bilo bi Turcima kao u Divljoj hordi sa masinkom.

  4. ovima glupi fanovi koji drkaju kurac na svakoga i sve u seriji izgleda sastavljali scenarije.
    jbt argentina vodi protiv yuge u fudbalu jedno 150 - 0 i odjednom se srusi stadion i pobije sve argentince i sudija prekine mec, sve se ponistava, utakmica banovana, tri dana zalosti, nikom nista. e tako je izgledala ova bitka kod vinterfela

  5. Glupa strategija, baš glupa. Da je prva četa izginula, oni sa konjima i vatrenim mačevima što su krenuli pa da posluži i kao izviđači, a ne svi u napad hahaha. Čak sam mislio da će Theon ubit onog nepomenika na foru da ga ćuskijom proburazi, kad ono prc, onoj maloj vrtirepki to pođe za rukom. Nije loša epizoda.

  6. можда су побили сто иљада дотракија јер су били на коњима а коњ је плашљива животиња врв му је било фрка већ кад је галопирао у мрак а тек кад се испред њега створило брдо зомбија збаци хуна с леђа и онда га је прелако убити јесте размишљали о томе

  7. Sad će Sersei da potamani ove što su junački izdržali i preživjeli bitku.

  8. I mene zanima ovo sta je Bren radio u varg modu, da nije sidovao torrent?

  9. Mada, on je znao da ce Arja da rokne Nocnog, on joj je dao bodez (nije da sam se setio, nego procitao). Mozda je vec zvidjao za naredni seks sa Sersei.

  10. Bran je iz nekog razloga važna ličnost, i morao je biti ubiven, ali eto, Arja ima neke veze sa Bogom mnogih lica, i veći bi fazon bio da je mogla na neki način da se preruši u Brana i da ubije ovo noćno tele onako iz arhaičnih kolica za invalide

  11. Nemože jer noćni kralj pička oseti de je bren trooka vrana jer ga je obeležio onomad

  12. i što se forsira da je bren noćni kralj kad se zna ko je noćni kralj bila je ona epizoda de deca pretvaraju onog lika u noćnog kralja

  13. то није ноћни краљ него први вајт вокер колко ја знам овај ноћни краљ је настао после тог првог рата људи са андедовима а можда сам се и зајебо

  14. превише теорија и превише мозгања а серија максимално упрошћена, могло би до јаја да буде кад би се све зајебанције из књига искористиле али не они снимају серију за имбециле јбг то је циљна група

  15. Toliko kompleksna knjiga u pogledu broja likova, mitologije i fabule jednostavno ne može bolje da se ekranizuje od ovoga što rade D & D. Ako ste puritanac, čitajte knjige, ali ne vidim zašto ne bi ste pogledali i seriju. Ovo je ipak fantastika, a ne Nemanjići pa da tražimo istorijske greške

  16. Jedino što može verno da se ekranizuje je je neka kraća novela tipa Fajt Klab, sve preko iljado strana nema sile a da ne propustiš neki deo i kreneš u uprošćavanje

  17. Još ne znam da l da smatram debilima ili da se divim ljudima što ovoliko jebenih detalja znaju

  18. Al gledaj onu dvojicu šankera što propustiše, žao mi ih.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.