Prijava

ako vam nije problem samo da odete na ovaj sajt http://www.top10statusa.com/ i da glasate za moj status... ako ikako mogu da vam se oduzim ja cu se oduziti inace ja sam Boris Milisavljevic a status je 18. Boris Milisavljevic: Kakvo je vreme doslo, ne platis struju, dodju pa iseku ,ne platis telefon-iseku, ne platis vodu-iseku..pravo da vam kazem, ziv sam se isprepadao, nisam platio alimentaciju? :D hvala u napred... nadam se da vam nije tesko a ja zbig tiga mogu da dobijem zvucnike:D

Теешкоо јееее...кад неког ВООООЛИШ

брате да ли нас зајебаваш??

Eto,od mene si dobio glas,ali ne mogu da verujem kakva takmicenja postoje....Strasno...

pa ko ce mi pomogne ako necete vi ovde :D obecavam da cu rokam samo plusove na postere i na defke XD

Tovari! Samo tovari! Gasna komora.

Imala sam dobru volju, ali ne, ne mogu...izvini. :)

Ovo je već druga genijalna tema danas! Ploooooodi!

dado ti plus,al da glasaš za mene na izborima :)

Дао сам ти глас, ПЛУСИРАЈ МИ ДЕФКЕ ХААХАХА

ocekivao sam da ce da pise...nestala mi je definicija

ozb uclanis se u grupu... nadjes neki status i ako ti ga admini grupe stave u top 22 ili koliko ih vec ima onda se glasa mesec dana i dobijes neku zajebatu nagradu :D sad su to zvucnici a prosli mesec bila neka tastatura... a meni bas pre neki dan moji crkli pa me muka naterala da moljakam XD hvala svima :)

Budes li mi plusirao defke,prijavicu te na temi za hejtere.Sad sam video stanje,bude li se rapidno promenilo,ugasio si.

a mogli bi smo napravimo zajebanciju mi sa vukajlije stavljamo statuse pa kome prodje svi mu glasamo ... ima nas :D

Ahahahahhahaha! Neko stavio JTU-a na status! Ja glasam za JTU-a!!!

Мого би ти да ми плусираш дефке хахааххахаха

covek tri dana na sajtu i vec nas organuzuje....e to je duh...apelujem da kajzen daje bar polovne zvucnike za def dana

I meni, glasah sad.