Prijava

od kako sam se registrovao ovde, barem koliko se secam, nisam spicio ni jedan minus... ako mi se defka ili poster ne svidja samo predjem preko njega

bar polovne zvucnike za def dana

E to je dobra ideja!

verujem da ce se sloziti...jer def dana vise ne postoji

Овери нам дефке НОВАЈЛИЈО :Д хахаха

ja mogu da prilozim polovnu tastaturu i misa :D

HAHAHAHAHA! Eve ti plus bratanac!!!!! Ne treba ništa! Pošteno nasmejao!!

realno..ajmo tamo da idemo da pisemo za zvucnike...

Teško ćeš ti prestići onog što je na prvom mestu... Onog sa burekom... :)

stvarno bre umesto sto ivde piskaramo za plusice mogli bi tamo za zvucnike, pa svi bi napisali nesto zajebano, gle one statuse sve je ono sund i kic.

http://www.facebook.com/group.php?gid=20987171618&v=wall ovde se pisu statusi.... obicna grupa na fejsu pa admini krajem meseca izbace odabrane na glasanje a inace tamo puno defki odavde

rnrt-rain
stvarno bre umesto sto ivde piskaramo za plusice mogli bi tamo za zvucnike, pa svi bi napisali nesto zajebano, gle one statuse sve je ono sund i kic

Ja sam prvi put u životu video da postoji neko takmičenje za statuse na FB! Eheeej! Za statuse na FB! Pa još neke nagrade se dele?! A oni statusi su budibogsnama...ja nem reči...

Ne budite mene , mamuran sam ja , od rakije ljute i od splavova ...

Bila bi fora da odes i turis neku svoju defku,kad ono,neki dundjer vec turio tu istu.

Kad se deli Mercedes,neću tupim mozak za tastaturu i zvučnike :)

a obicno je dovoljno za da ti stave na glasanje status da ima dosta lajkova u grupi a to nam najmanji problem :D

Bila bi fora da odes i turis neku svoju defku,kad ono,neki dundjer vec turio tu istu.

Ne bi bio problem to, stavise to moz se vidi nije tajna, nego problem sto 'vake statuse njihovi umotvorci pokusavaju ovde da proguraju kao autorsku toplu vodu.

XDjezivi de ti to pade na pamet XD

XDjezivi de ti to pade na pamet XD

E,druze,legendarne defke sa sajta se prisvajaju na fejsbulahu samo tako,u vidu statusa.Ne posecujem fejs,ali ljudi koji ovde bleje bez aktivnog naloga,a imaju profil na fejsbulahu su mi pokazivali masu defki na profilima nekih korisnika.Nije to nista novo,samo je do jaja jadno.