Prijava

ПРОЧИШЋУЈЕМ АНАЛ

Зар сам се ја за ово борио?!
Издали сте истинске јебачке идеале........
Од данас ја више не јебем...........

То и ја кажем.

ПАНДАНИ НЕ ЈЕБУ !

УНИШТИМО ПАНДАНЕ

ЈЕБЕМ ЗА ШИБУ !

ЛЕГЕНДА ЖИВИ

ЈЕБЕМ ЗА ШИБУ ЈОШ ЈЕДАРЕД

L@ki

Зар сам се ја за ово борио?!
Издали сте истинске јебачке идеале........
Од данас ја више не јебем...........

Koliko je ovo tužno kada owner of the jebanje popiša po svojim spermićima

ПАНДАНИ НЕ ЈЕБУ

Ja kao neki tvorac tih ziljavih pandana kažem da samo netetrebski i ankita likovi ne kapiraju PANDANOV JEB, PANDAN nikada nije podržava niti potpaljivao jebičarske krugove niti je pravio antireklamu bilo kojeg ARČERA!

JA CARINIM

JA SAM INTERNET JEBAČ

Упропастили сте Јебање, реално реално реално.

Jebanje je sjebano samo zato što je sklonjeno sa glavne strane foruma!

A nisam ga ja sklonio. Što smo ga sjebali?

Некад се знало ко јебе.

pa kakve to veze ima. onda su trebali da traže da se tema zakljuca kada su prestali da jebu. ja sam počeo da jebem kada su ostali zatišali, čak sam i zvao kiku da ponovo dolazi i jebao umesto tata jebača i više puta sam ih tako nazvao!

nikada nisam hteo da postanem predvodnik ili tako nesto, jednostavno drugi ljudi su počeli da jebu kada preci više nisu dolazili! i što smo sad mi sjebali jebanje?

Ел си јебо на Јебању 2 и кец ?

na dvojki sam jebo na kecu slabo. kakve veze to ima i da sam sada počeo da jebem?

ТО !

Ма превише нових јебача, у тем је ствар :Д

ХРЊАУ ЈЕБЕ

ne ok sve, ali o čemu se radi

meni je jebanje omiljena tema postala jer je istinski zajebantska, čista sprdačina u pitanju...
i skroz mi bilo skenj, lakše bi podneo 10 obrisdanih defincija, čak bi i sada menjao sve svoje poene za jebanje temu! ali mi smeta kada uperis prstom ili ti ili neko drugi da je bilo ko od novih ili starih jebaca sjebao temu...

svako jebe kako zna i ume a poenta baš i jeste ta da se jebe... po meni je to srž... svako ima svoj trip tefterenja i mislim da smo samo uskraćeni za igru al nismo mi krivi niti pandan!

SVI JEBEMO a ko ne JEBE LAŽE