Prijava

Sviđa mi se kako razmišljaš! (:

Svejedno mi je, ako voliš duge nokte, imaj ih, zagrebi malo, samo nemoj da me kasapiš. (:

Frizurica kod dečka ili kratko ošišano, ali uvek uredno?

Ja sam zadnji put pravio frizuru u obdaništu. :))

svejedno mi je samo nek mu lepu stoji...i nek oere redovno kosu...:D

ne kasapim al nekad jace zaderem...:D

grub sex ili onaj drugi?

vise volim grub, tad pokazem sve sto umem...:D

Grub.

A maštovitost na kom je nivou (sex). (:

PRvo gledam kako se devojka ponaša i usklađujem se da ne kaže posle da sam majmun ili da ne smem ništa.

A sta dakaze kad nema pitanja :p
mada bolje da cutim kad u pogresnu temu upadoh, a tek sto sam stigla, ovde za 7 meseci opste rasulo :)

i ja stigoh posle par godina.....:D
pitanje onoj gore....staro lice sa novim nikom?
pitanje za onog ISPOD.....koga poznaje od starih likova sa VUKE....?

Nijednog clana.

Koji ti je omiljeni deo Harija Potera?

Onaj kad dođe trenutak posle kojeg je svaki nastavak nemoguć.

Šta se bjeli u gori zelenoj?

pecurka

kako bi se osecao/la kad bi nestao ovaj sajt?

Isto kao kad bih ja nestao sa njega.
Španska čizma il mačka sa devet repova?

Mačka.
Bilijar ili karte?

Karte, naravno, bilijar je veština, a karte su sudbina!
Šta bi te nateralo da pojedeš random šumsku gljivu koju ne poznaješ?

Uuuu, bre... pa, pretpostavljam da bi to bilo ono-da ti neko uperi pištolj u glavu i drekne:"Jedi to!" Hahahahaha!

Koliki je tvoj prag tolerancije kad si u kontaktu sa Aprijatnim ljudima?

Висок, селектујем само на: постоји и не постоји, или, ако се шта мора рећи: небитан/на. У стању сам да негирам у бесконачно, јер последњи пут када сам се удубила није ми било добро, у крајњој линији се растужим. Додуше, помажу и Мп3, парфем... онда све лепо мирише, чује се дивна музика.

Колико животиња имаш, и коју волиш највише?

Računajući sebe, dve. Dve druge otrovao komšija. Najviše volim svoju kornjaču. Zove se Dafina, samo jede, spava i prlja akvarijum.
Kako se osvetiti komšiji trovaču?

Sveže govance staviš u štaniclu (papirnu kesicu), i zapališ je. Istovremeno mu pozvoniš na vrata, pa kad vidi vatru, pokušaće nogom da je ugasi i...tako. Videla sam ovu scenu u nekom filmu i pomislila kako su dečiji trikovi najdelotvorniji.
Preporučujem mačije goMance, smrdi za desetku, ali pre akcije proveri da li je trovač kotkuće. :)

Od kog pića je mamurluk "najblaži"?

Od domace rakije mog kolege, nema mamurluka uopste.

Kad vec pomenuste govna, jete li ikad dirnuli govno golim rukama?

Jesam, imao sam jednoslojni papir, umočio sam iznenada.
Kako da ne užasno ne osiromašim komšijin život, pošto je on ugasio život jednog od mojih najboljih prijatelja, mog psa Srećka? Kako da gledam đubre svakog dana, a ne polomim mu kolena? Mislim da neću izdržati. Moj pas je bio više biće od njega.

Талион је живот за живот, а не подметање мачијих фекалија за живот! Имам четири мачке, после овог фебруара биће их још, ако неком треба комад или два, нека се јави.
Такође, није лоша опција и тужба против комшије. Што више таквих процеса, више ће у народу бити свести да се не може проћи некажњено ако се убије или мучи животиња. Мој комшија је тужио другог комшију, три године је трајало суђење, али је, на крају, комшија-тровач искрено заплакао и извинио се. И платио је трошкове поступка.
Али боље убити, јер онда је комшија мртав, и нема шансе више га видети!

На капијама често пише "пази, уједа!", шта бисте ви написали у вези себе, као упозорење другима?

"Pazi, ekstremno nestabilno i zapaljivo!" Ali moguće da samo izgori iznutra, ne ošteti ni nameštaj.

Šta da uzmem sledeće da čitam?

ja bih ti preporucila B.D Benedikta "Trgovci dusama"...ne znam kakav je tvoj ukus al knjiga je odlicna...

O cemu najcesce sanjas?