Prijava

Crnigrujan mudrac! Divna poruka u par reči, a ja gledam, ne verujem, razmišljam da li da objašnjavam sada nešto u fazonu sastava "ne zavideti bližnjem svom", a onda dođe on, tako fino prosu istinu kao lek na otrov ovog zabludelog. Genijalno...

:otvaranje terase, sa koje nameravam da skočim, samo da odgovorim:
Kad neko počne sa tim religijskim sranjima. Jedan mudar čovek, takođe bogat mi je rekao sljedeće ''Logično je biti ljubomoran na nekog jer je nešto dobio. Pogrešno je biti ljubomoran na nekoga ko je nešto zaradio.''
Super, sad treba da mi bude drago jer neka raspala drolja u životu bolje prolazi od mog ortaka kojeg su u školi maltretirali, koji je u tačkama prevozio smokije i druge grickalice na buvljak i prodavao, koji sada studira ETF i koji i dalje ide autobusom. Šta on (i/ili) ja treba da osetimo kad vidimo tako nešto? Da nam bude drago ''Jeee, glupa kurvetina je dobro prošla u životu jer dobro izgleda''. I pogodi šta još - to je dobila genetikom, nije to postigla radom, trudom, zalaganjem kao što se za svoj izgled trude fitness modeli (npr.). Da nakon tog saznanja i dalje gledamo svet kroz roze naočare i smešimo se k'o da nam na račun sedaju Dinkićeve akcije dok nam ispod stola Eva Mendez i Megan Fox blajvaju kobase. Da, ljubomoran sam zbog toga što neko dobije startnu poziciju 10x bolju od nekog ko je 10x vredniji, ali eto, nema pozadinu (ne dupe). Da smo u srednjem veku ja bih bio na strani oni koji se zalažu da se titula viteza dobija zaslugama, a ne naslednom plemićkom titulom. Š'o volim ovakve mudrace za koje ne znam da li troluju ili žive u svom savršenom svetu.

Bez (velike) namere da ispadnem šovinista, ne poznajem te, ni definicije ti nisam čitao, ali vidim da si žensko, pa je lako moguće da si se našla uvređenom, jer je moguće da se identifikuješ sa ovom koju sam naveo u primeru prve poruke. I unapred izvinjenje, ako ispadam kreten, besan sam.

Crnigrujan mudrac! Divna poruka u par reči, a ja gledam, ne verujem, razmišljam da li da objašnjavam sada nešto u fazonu sastava "ne zavideti bližnjem svom", a onda dođe on, tako fino prosu istinu kao lek na otrov ovog zabludelog. Genijalno...

Шерлок
Курац генијално, пролазимо улицама ми пропали генији и ко предмети дивљења иоле разумних носимо стаклене кафене флаше и коментаришемо:
- Брате, диви кака пичка, тресо бих је 7 степени по Рихтеру.
И онда из неког црног џипа изађе бумбар без врата са златним кајлама и бијелом шуљом и украде нам рибу на паре. Код нас се говна богате, а глупе се кучке јебу са тим истим говнима.

Да копирам моју изјаву јер ју је прогутало проклетство последњег поста.

Едит

Порука треба да буде иста ко таз дагова , него сам мало краће срочио.

nervira me kad neko ovakvo golemim fekalijama od posta^ zaguši moj post gde mene nervira zvuk žvakanja hrane

Što moram da perem noge.

Bez (velike) namere da ispadnem šovinista, ne poznajem te, ni definicije ti nisam čitao, ali vidim da si žensko, pa je lako moguće da si se našla uvređenom, jer je moguće da se identifikuješ sa ovom koju sam naveo u primeru prve poruke. I unapred izvinjenje, ako ispadam kreten, besan sam.

Žao mi što si nas koji se vozimo u bemveima potkačio, ali bog sve vidi. Jeste. Idi studiraj, šta da ti kažem, meni to bilo gubljenje vremena.

edit: sada videh, govorio si ipak o nekom golfu, ništa onda, sve kul, opušteno :)

Надувани људи, разумем ја самопоуздање и све, али неке просто треба пребит'.

бај д веј, марципан и екипа противу ње, причате о различитим стварима, оно као, препирете се џабе.

Nerviraju me kerovi koji me bez razloga zaustavljaju i upisiju u svoje rokovnike. Mater im jebem, maloprije me zaustavili. Ne znam više ni koji je to put da me zaustavljaju i upisuju. Sad sam dobro prošao šta su mi znali raditi. Gamad. Mene pješaka jebe dok na njegove oči neki žestoki momak u krivinu ulazi 80 km/h dok muzika dere i do susjednog naselja.

Jesi li prelazio ulicu van pešačkog prelaza? Oće zbog toga da gnjave.

Nema potrebe za postojanjem dve identične teme.

Ostavljam stariju.

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira