Ko poslednji pobednik 86

  1. Ја имам линију зајебану..

  2. Ima da bude k'o burence :))

  3. Неће, да видим твоју линију ?

  4. Dobro, ali kako se bira pobednik? To mi pojasni. I sta je onaj broj pored naziva teme? Ajte ljudi, bas me zanima. :) Nemam sta da radim do 8 i nesto, tada mi pocinje Selo gori a baba se ceslja.

  5. Ne brini ti za moju liniju, Džanki :))

    Pobednik je onaj čiji je post poslednji u trenutku kad moderator zaključa temu, a to može biti bilo kad... Sinoć je otvorena nova, tako da zaključavanja neće biti skoro, no, ti slobodno budi ovde do 8 ako želiš :)

  6. Ovako: Ovde se ne dešava nikad ništa specijalno. Samo ljudi vode razgovor, uglavnom prazan, mada se nekad i valjano zapričaju. :)
    Broj pored znači da je ovo 86i put da se igra ova 'igra', a pobednik je onaj koji ostavi poslednji post pre nego što nekom od moderatora dune da zaključa temu i otvori sledeću, istu, samo sa brojem pored za jedan većim. :))

    Čiča miča... :)
    Kapiš?

  7. Бринем, Ивана, бринем.

    Страх ме да се не угојиш.

  8. Hvala vi na pojasnjenju :)

  9. Ništa, ništa... Samo ti pitaj ako te nešto zanima. :))

  10. Nema, Jacka i ja smo ovde dežurne za objašnjenja... :))

    Ja, bre, jedem kao mravić, 'de da se ugojim... :))

  11. Знам ту фору. Колко кила имадеш ?

  12. У добра си :Д

    Ипак држиш линију, мршава си.

  13. Ja tebi lepo kažem :)) A nije to mršavo za moju visinu...

  14. Колко си ВИСОКА ?

  15. Ја сам 179 ЈЕБО ТЕ ПАС

  16. Svaka ti čast :)) Zato ti i jedeš toliko... :))

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.