Prijava

Neću da otvorim temu jer je to jebeni spem foruma i prilično gušenje istog. Sada Vukajlija ima jedno četiri do pet puta više članova u odnosu na period kada sam ja bio žešće aktivan na forumu, a pazi, tada je na forumu i u pet ujutru bilo makar tri-četiri teme na kojima je poslednji post bio "pre minut". Što znači da je bio mnogo življi i kvalitetniji, što dalje znači da ste ubili forum dechko. Isto tako, ja sam krajem 2011. imao jedno 8000 postova na forumu, što znači da sam za 7 meseci skupio oko 700 postova (100 postova mesečno), a da sam tokom celog svog boravka imao takvu aktivnost, sada bih imao jedno 2500 postova na forumu, što opet govori o forumu nekada i sada. Zaključak je, smarate.

Sad sam procitao ovaj tvoj post i shvatio sam da me boli kurac koliko si ti imao postova.
Sto se tice toga sto je forum umreo, obrati se nekome od ovih sto ga cenzurisu i ne daju da se pravi nikakav spem.

Zli medatori! Treba ih obesiti!!!
Shvataš li da vam ti isti moderatori dopuštaju mnogo više nego što su tada dopuštali i u tome i jeste problem.
ЕДИТ:

Sto se tice toga sto je forum umreo, obrati se nekome od ovih sto ga cenzurisu i ne daju da se pravi nikakav spem.

Тај спем је махом толико смарачки и у свађи са хумором да је то невероватно. На форуму имаш још максимум 5 добрих спемера.

Da, dopustaju mnogo. Covek napise "cao" jednoj autorki i dobije ban. Ovaj drugi dobije 20 dana zbog "spema na operativnoj temi". Je li to to dopustanje? Ne kazem da su oni zli, meni ne smetaju, samo nemoj da pricas kako smo neki "mi" sjebali forum jebeni.

Допуштају у најмању руку исто као и пре и из тог разлога не можеш да кривиш ЊИХ за пропадање форума.

Reme, Jebaču, dajte dećki, kak' je to naćin?

Reme, bez zajebancije, biće jednog dana dobar moderator od tebe...

А можда форум пропада зато што је све мање-више рекнуто. Некад је било тема и више се причало, јер пре тога није било тих тема и нисте се издискутовали. Сад кад се отвори нека тема са новијом тематиком или нешто о чему још нисте причали, исто сви навале да пишу док је фришко, па онда једном заћути кад се испричате. Најнормалнија ствар.

Сад кад се отвори нека тема са новијом тематиком или нешто о чему још нисте причали, исто сви навале да пишу док је фришко, па онда једном заћути кад се испричате. Најнормалнија ствар.

aj dotvorimo temu o onom našem mladom matematičaru, najboljšem u svetu, neki Fedor Baldur fon Borg kako već, aktuelan je i svež.
FEDORE SRBINE!

Срето, нови људи су на форуму. Та екипа која је све рекла није више ту. С те стране само дефиниције могу да пропадну. Јер је "све дефинисано", форум никада. Јеботе, и ја сам са својим ортацима уз вопса обрнуо макар дупло више тема него што је овде покренуто, и опет нам не недостаје истих.

Могу поново да се покрену старе теме од нових чланова, ако нису закључане, ал' то је исто само понављање, јер све што би неко мог'о да каже је неко већ рек'о на једној од тридесетак претходно исписаних страница. Једино да отвориш нешто ново типа Додик или шта ја знам.. Пенетрацију у психу. :Д

Могу поново да се покрену старе теме од нових чланова,

Da, ozivis temu koja je umrela pre nekoliko meseci i dobijes bananu za nekropostovanje. Trebaju ovom sajtu budale kao sto su bili Samhain, Cara, Dankan, Pjer...

Могу поново да се покрену старе теме од нових чланова,

Da, ozivis temu koja je umrela pre nekoliko meseci i dobijes bananu za nekropostovanje. Trebaju ovom sajtu budale kao sto su bili Samhain, Cara, Dankan, Pjer...

Какво неискуство. То се не ради тако. Отвориш нову тему са истом тематиком и насловом и сачекаш да ти Штефи Костић линкује стару. Онда се дискусија пренесе на стару, а некропостовања нема, а самим тим ни банане. ЈА ЈЕЛЕН!

Колко ја видим тема је "Прти бее гее"..

Може неко да преименује тему да не цепидлаче људи?

http://x.vukajlija.com/var/products/posters/201107/197403/zasto-ste-smorili-med.jpg
Reme na forumu postoji mali milion mnogo glupljih tema ne vidim šta ova tolko smeta.Da je aktivna razumeo bi al aktivira se jednom u mesec dana i živa je oko 2,3 sata.

Neću da otvorim temu jer je to jebeni spem foruma i prilično gušenje istog. Sada Vukajlija ima jedno četiri do pet puta više članova u odnosu na period kada sam ja bio žešće aktivan na forumu, a pazi, tada je na forumu i u pet ujutru bilo makar tri-četiri teme na kojima je poslednji post bio "pre minut". Što znači da je bio mnogo življi i kvalitetniji, što dalje znači da ste ubili forum dechko. Isto tako, ja sam krajem 2011. imao jedno 8000 postova na forumu, što znači da sam za 7 meseci skupio oko 700 postova (100 postova mesečno), a da sam tokom celog svog boravka imao takvu aktivnost, sada bih imao jedno 2500 postova na forumu, što opet govori o forumu nekada i sada. Zaključak je, smarate.

To da je forum ubijen se slažem al nije ubijen zbog marginalnih tema da ti nisi postovo (spemovao) poslednji post na temi bi bio jebačev i tako bi bilo u narednih mesec dana dok se neko ne bi setio da ova tema postoji.