Prijava

Da, Đole, tačno, ti ne drkaš, ti jebeš. Lololololo

Davide muzika jeste za "šljam" ali to ne možeš provaliti na osnovu oblačenja,to je njihova specifičnost,od advokata,doktora i inženjera do onog što se nije snašao u životu,svi su pomalo "šljam" zato što je svima zajedničko da vole pomalo da se opikaju.
Najviše volim da pričam sa koleginicama na faksevima i gledam ih u oči kao Sergej Ćetković,a ustvari u glavi mi "Lakše muvam ribe kada radim po šablonu,kajiš i cipele su mi u istom tonu",varijanta tipa "Ponekad ću vikendom da uradim kokejn,nabaciću akcenat kao majkl kejn i svi će znati da sam namazan a ne insejn"

Davide muzika jeste za "šljam" ali to ne možeš provaliti na osnovu oblačenja,to je njihova specifičnost,od advokata,doktora i inženjera do onog što se nije snašao u životu,svi su pomalo "šljam" zato što je svima zajedničko da vole pomalo da se opikaju.

Е сад шта је шљам. Да ли је шљам тај доктор нормалан породичан човек који слуша прти, питање. ал најбитније је да је то небитно. мисим мораш ти имати неки тај улични фазон у себи да би слушао то али ипак не мораш да си пајдо курва.

Najviše volim da pričam sa koleginicama na faksevima i gledam ih u oči kao Sergej Ćetković,a ustvari u glavi mi "Lakše muvam ribe kada radim po šablonu,kajiš i cipele su mi u istom tonu",varijanta tipa "Ponekad ću vikendom da uradim kokejn,nabaciću akcenat kao majkl kejn i svi će znati da sam namazan a ne insejn"

Хахаха то је тај стил :))

Ima li neko tekst za pjesmu Sajmon Seez

Тема се угасила?
Јеботе како сте то дозволили?

Бери Вајт - бео!
У гипсу кад је цео!

То бре!
Отровница љута курава црна мамба!

http://www.youtube.com/watch?v=Q3NE_2ASq3A&feature=related
Фурам четри гије, брате, све четири пуне,
неће нико од мене да прави мајмуне!!!

http://www.youtube.com/watch?v=WejEovotduI&feature=g-vrec
Једна од најбољих са новог албума.
Волим пајдицу више него 'леба, ал' коку највише, највише од свега!

http://www.youtube.com/watch?v=NBvI9wd6WMw
Kakvu su bolesnu najavu imali kada su dolazili u Niš.

Dobar je prti be ge.
A ovi što pišu da se narkomani i to, samo da kažem, da večina autora koje vi slušate su stvarali tu muziku opijeni drogama. :)

Da, picke. Kenjate kad neko slusa Prti, Lukasa i ostale domace konzumente zabranjenih supstanci, a te vase metalike i roling stonsi i ostali kurci sve sami pajdomani majku im jebem.

Смара отварање теме за сваки бенд који постоји. Засебну тему би требало да имају само они бесмртни, квлт бендови независно од жанра. Ово бих све турио у једну тему, коју бих назвао "тренутни музички трендови" или нешто слично. Овако смара.

ono kad reperi tripuju da se bave muzikom lolo

Prti je, znaci, samo "trenutni" muzicki trend?

Block out postoji 10 godina duže od Prti Bee Gee-a, pa i dalje ne zaslužuju da imaju svoju temu, ako me razumeš. Što znači da nisu na nivou kvlta ili makar kulta. Svoju temu nema ni Deep Purple, ni Cepelini, ni Sabat ni niko sličan, pa šta? Svakako da su ti bendovi mnogo više doprineli muzici nego Prti i mnogi bendovi koji imaju svoje teme. Svako ko sluša nešto otvori temu za to, i to dovodi do takve smorčine od foruma da je to strašno. Prti ne slušam, ali se ovde i ne radi o njima, nego o smaranju sa linkovima, i spemovanju foruma sa temama za troje ljudi.

Pa ti otvori temu za te sektalinke pa privuci vise od troje ljudi.