ТОП 10 најбољих PC игара

  1. wojtek
    Boiling Point
    Чуо сам да је ово неигриво од багова. Ваља ли печована верзија?

    Sada je igrivo. I dalje nije potpuno udobno, ali kada preguraš prvih sat, dva i navikneš na mehaniku, sledi odlična zabava. Recimo da je Far Cry 2 mnogo toga preslikao iz ove igre, ali je naravno, poprilično pojednostavljen. Probaj, vredi.

  2. @ludi cak nisam igrao dovoljno igara

  3. @ludi cak nisam igrao dovoljno igara

    Izgleda da je to :)

  4. Robin Hud najluđa igra!I ja sam je igrao davno, ima 6-7 godina.
    I dodao bih na moju listu Vičera 2!

  5. Kako da znate koliko vam je jaka mašina od kompjutera? Instalirajte i pokušajte da igrade Crysis 2.

  6. Крајсис је само помодна глупост.

  7. nexstosic
    Kako da znate koliko vam je jaka mašina od kompjutera? Instalirajte i pokušajte da igrade Crysis 2.

    he,imaš da skineš na netu neki fajl od 100kb u kome možeš da podesiš grafiku po želji. Radi provereno.

  8. 1. Heroes of Might and Magic III
    2. Desperados - Wanted dead or alive
    3. Red Alert
    4. Medal of Honor

  9. 1. Кол оф дјути-и сви наставци
    2. ГТА-и сви наставци
    3. ВОВ-и сви наставци
    4. Тотал вор-и сви наставци
    5. Цивилизација-и сви наставци
    6. Симс-и сви наставци
    7. Командос-и сви наставци
    8. Драгон ејџ-и сви наставци
    9. Мафија 2
    10. Старкрафт

    реално

  10. Kako da znate koliko vam je jaka mašina od kompjutera? Instalirajte i pokušajte da igrade Crysis 2.

    Kurac moj ima igra iz 2008. koje su zahtevnije.

  11. Drago mi je da delite moje misljenje za mafiu 2. PS: Jel igrao keca neko?

  12. Kako da znate koliko vam je jaka mašina od kompjutera? Instalirajte i pokušajte da igrade Crysis 2.

    Metro 2033 je zahtevnija.

  13. ФООТБАЛЛ МАНАГЕР 2011

  14. Zar je moguće da su od ovolikih postova, samo trojica pomenuli Return To Castle Wolfenstein?

  15. Dodao bih iVrufenštajn ali ovde ima samo top10 najboljih, a ja bih mogao da ih nabrojim više...

  16. Lokijeva omiljena igra je kradem tuđe klipove.

  17. Šta ja znam, al' 'aj da dadnem svoje mišljenje. Pa'i sad.

    1. Half-Life i sva njegova dečica. Jbg, šta reći, igra koja je napravila revoluciju u FPS žanru, nisam siguran ni treba li uopšte pominjati na nekoj glupavoj listi. :)

    2. Mass Effect, oba dela, nadam se da su se za treći konačno smislili šta žele s pojedinim aspektima igre, eksploracijom na prvom mestu.

    3. DA: Origins, bio sam u blagoj jebenoj depresiji par sati posle igre, nek' se jebe Bioware i njihov tim za pisanje priča. :)

    4. Assassin's Creed-ovi. Jebu normalno, a posle i u pičku.

    5. Monkey Island, oba, i uopšte bilo šta u čemu je učestvovao Tim Šejfer (JEBENI Psychonauts!!!).

    6. Serious Sam-ovi. (Croteam, nemojte sjebati treći deo, u kurac vas ljubim)

    7. Elder Scrolls serijal. Na trejler Skyrim-a su mi se smrzla muda.

    8. Portal (aj može i dvojka). Jedna od najboljih stvari svih vremena, beskrajna zabava skupljena u dva sata jurcanja i zagonetki. Jbg, Valve zna kako se prave igre (iako HL2: EP3 verovatno izlazi oko jebene 2050.)

    9. World of Goo, uz njega bih dodao i mozgolomni Braid. Dve fenomenalne indie igre.

    10.Stronghold (prva dva, ova 3D su vnugo neopevano, ne znam na šta će trojka ličiti, ali...nemam neka nadanja).

    Pošto je nemoguće poredjati ih po redosledu od najbolje, pre svega zbog razlike u žanru, lista nije poređenje od najbolje ka dole, već samo skup onoga što smatram najboljim do sad.
    Sugestije dobrodošle. :)

  18. 'vako nije po redu

    PES svi
    Medal of Honor
    Bully
    CS 1.6 naravno
    Cossacks jes da sam ga igro davnooo davnooooooo!
    Football manager 2005 ostale nisam ni igro
    Hitman III isto davno igro
    Need 4 speed mocni su mi svi al underground 2 sam razbio ko klinjo! :D
    komsija from pakao isto prejako
    call of duty cadvi ubjedljivo najjaca ! :D :D

  19. gledam temu dal ce neko da stavi FS i niko ziv ne igra flajt simulator osim mene :(
    a imam FS2004 sa kolekcijom od oko 200-300 modela za razne avione.
    kolko sam ja deljao ovo (i jos igram), imam osecaj da bi sad mogo da poletim i sletim i sa ves masinom uz jak sa vetar sa strane :)

  20. Има мој друг тај флајт симулатор и има ону палицу, и само га гледам кол'ко гована зна ђе се што налази, милион прекидача, али добро, тип обожава авионе, па ме не чуди...
    Иначе кул је, а сјећам се једне игре са авионима која је била на Сонију 1, мислим да сам је играо таман у вријеме кад је био онај напад на близнакиње, па сам ја кроз игрицу тражио зграду и закуцавао се у њу да реплицирам онај напад и враћао изнова снимак, и тако сат времена :Д

Rekli o sajtu

U busu se devojka svadja preko fona da se ne kaze Vukajlija nego Vujaklija za recnik... ocaj na njenom licu kad je shvatila da ne moze objasniti

Mokoš · 11. Maj 2011.