Prijava

Nedavno su u Beogradu urađene operacije promene pola kod biseksualnog para. ON je postao ONA, a ONA je postala ON, tako da će sada ON (exONA) da jebe NJU tj. NJEGA. Malo je konfuzno pitanje ko će koga da jebe sada posle operacije, mada nisam siguran da se to znalo i pre operacije promene pola.

Мислим да је баш због најповољнијих цена. Ко да је битно ко ће кога да јебе? Они се макар јебу, а ти отвараш на вукајлији теме о њима :)

Они се макар јебу, а ти отвараш на вукајлији теме о њима :)

Najs... :)

Totalno Dejan Cukić.I kakvo bi mi mišljenje trebali da imamo o tome?

I kakvo bi mi mišljenje trebali da imamo o tome?

Mene pitas kakvo bi misljenje trebali da imate o tome. Pa ako ga nemate, eto prilike da ga formirate. Zato je i postavljena tema.

moje mišljenje je - nek' rade šta 'oće, potpuno me ne zanima... Ako je to njihova volja, neka im... Nemam ništa protiv...

Nek se djeca JEBAVAJU.To je moje mišljenje.Sama činjenica da oni neće imati uticaja na moj život izaziva bol u mom kurcu na pomen ove teme...

Ja mislim da to ne može. Seru samo! Đe će pička đe kurac bio.

To je sigurno laž. Nemoguće da je ta bila žena a da je ja nisam spavao. Makar normalno.

Đe će pička đe kurac bio.

Улази у мој вокабулар :)))

Ја сам чуо да су ти пришивени пимпеци тотално дисфункционални. Можеш на њих само да пишаш, тако да - тешко да ће било ко ту да јебе.

Иначе, да, сећам се емисије Кључ, била је тема промена пола и говорио је неки наш хирург како се то код нас за дупло мање паре ради него у свету и да су странци опасно задовољни услугом. У истој емисији је гостовао неки дебели, ћелави, масни маторац који је тврдио да је некад био жена.

Jel oni od sisa prave kitu i od kite sise? A gdje odu sve dlake i kako ovim drugima narastu te iste dlake? I jel se mijenja građa, ono, kosti se pomjeraju, nešto tako? I koji im kurac, ili pička to treba, što ne igraju seknd lajf?

Džimi, pa jebeš taj kurac. Šta će im hirurg, to im može i vulkanizer namontirati. Džab-džabe.

дебели, ћелави, масни маторац који је тврдио да је некад био жена.

Baba, baba šta napravi od sebe.Al ipak valjda još uvjek zna da pravi pitu.Čuna je nebitan faktor...
EDIT: Palma, jebote...

Dub
Jel oni od sisa prave kitu i od kite sise? A gdje odu sve dlake i kako ovim drugima narastu te iste dlake? I jel se mijenja građa, ono, kosti se pomjeraju, nešto tako? I koji im kurac, ili pička to treba, što ne igraju seknd lajf?

Što se dlaka tiče trajna epilacija je keva za oba pola. Samo se muškarci duže cimaju s tim.
Baš nešto ne verujem da će kosti da menjaju, nekako u mojoj glavi pol menjaju muškarci koje dobro obučene na ulici i možeš da permutuješ sa ribama, što se građe tiče, a ne šifonjerski primerci a la Vlade Divac, Aleksandar Šapić i sl...

C'est oket, črčila, merci.

Što se dlaka tiče trajna epilacija je keva za oba pola. Samo se muškarci duže cimaju s tim.

Tačno tako.

Ja kad radio-radio bih pošteno. Namontirao bi bre palamar od konja ili zuvar zebre k'o čovek. Da bar mogu tući njime.

Jel oni od sisa prave kitu i od kite sise?

Од муда праве усмине, а од делова главића праве клиторис да може и да сврши.
А вагину праве од делова дебелог црева.