O drogama

  1. тема је "о дрогама", а хероин је, пази сад, дрога. и да јесмо причали, на прошлим странама кад и о крокодилу... нико се не обраћа конкретно теби, имаш доста негрозних тема и надасве шаљивих у подфоруму хумор.
    елем, јел неко гледао филм? јел има негде да се скине, оћу да погледам? и за саундтрак ме занима такође, ова ми је до јаја песма.

  2. нико овде није причао о хероину

    једине моје тенденције према дрогама јесу према оним природним ! мрзим хемију

    тек сад видим, хероин - синтетичка дрога!

  3. пази што се тиче филма имаш га на тјубу да одгледаш а иначе бладмани није ово написао за филм. немој одмах тако негативно да се обраћаш мени и да ми тражиш длаку у јајету.. хех ухвати ме на зуб без разлога

  4. фала за инфо. није ништа негативно, нити сам те узео на зуб, само сам одговорио на твоју одсечну констатацију о хероину и филму...

  5. која си njuska ее : ) ма опуштено, нисам ја тај тип да се свађам на интернету са људима једноставно јебе ми се : )

    свако добро

  6. If the doors of perception were cleansed everything would appear to man as it is: infinite.

  7. Citirao sam ovo
    ne zamerite ali pola onoga sto kazem kad sam opusten je citat neke gluposti
    http://www.youtube.com/watch?v=9LaoNsdDCS0

  8. heroin je polusintetička droga...

  9. ја сам пребројао 5 кутија од лекова а ви?
    http://www.youtube.com/watch?v=hzzchfhf79o&feature=related

  10. да је пушио марихуану ђускао би уз неку зику и имао шмекерски осмех као гуд гај грег : )

  11. Jel cuo neko za foru kako se robijasi drogiraju? Znate one tvrde crne bube sto smrde kad se zgaze ili kad se diraju necim.prvo ih maltretiraju da ispuste taj smrad pa ih stave u lulu i puse.Kazu da to razvljuje...

  12. Svakog narkomana koji umre od droge treba ubiti.

  13. Koje govno ova bela sluz.
    edit: lolo sluz

  14. Svima je poznato da je Tesla mogao da udje u neku dimenziju gdje je pravio ekseprimente eh mene interesuje da li je on sta uzimo, kakvih psihodelika dok nije razvio to stanje, ili je jednostavno mogao da kontrolira taj "trip" sto je imo

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.