O drogama

  1. Meśa, ima je đe oćeš baš.. Reko mi drug da je po Gorici ima na svaki korak..

  2. Могу да замислим у некој природи колико има, кад код нас овамо (где су све само зграде и понегде мала ливадица) има на претек.

  3. радо бих пробао ту татулу кад бих могао да је препознам, ипак је природна, а лудило је природно http://www.youtube.com/user/dlakapazusna?feature=mhee .. у каквим условима расте ?

  4. Racku jesi li ti uopste procitao moj post? to je jedna od top 100 najotrovnijih biljaka na svetu

  5. ахам.. ма тебра много готивим халуцинације. а то срање нисам пробао, од вутре не добијам халуцинације него трипове лако се тргнем и наставим норамално, а ово бих радао узео само врло мало.

  6. A sto ne probas sebi da vezes omcu oko vrata i vesas se o kuku za luster....vece su ti sanse da prezivis....

  7. Ви хоћете да је цркнем?

  8. ај тебра нећу те троловати.. опусти се човече : ) лагано нећу узети мајке ми

  9. laknulo mi je veruj mi jer sam razmisljao dal da stavljam sliku jer na taj nacin kolko nekog mogu da upozorim tolko i nekom mogu da dam ideju ili informaciju da to govno nadje i konzumira

  10. Па оно, да.

    Мени је занимљиво ово што је поставио Валдемар.

  11. Za tatulu sam cuo pre nekih 10 godina, ili vise. Pricao neki lik da ima, u to vreme, 'Tatula parti' u Odzacima. Zna li ko sta o tome? Mislim, ako je to tako zajebana biljka kakav bi tek zur bio!? Nesto kao ovaj Birfest *1000. o.O

  12. Камиказа2 брате дрога је свака супстанца, која је у стању да, када се нађе у живом организму, модификује његову једну или више функција и да након поновљене употребе доведе до психичке или физичке зависност ! Тако каже СЗО! Ја нисам зависан од алкохола те стога то за мене није дрога. Сад нисам се лепо изратио када сам рекао да нисам никада пробао ниједну психоактивну супстанцу. Тачно, ту је моја грешка.

  13. Nisam pio drogu 4 godine i sad mi se opet javlja zelja da pusim travu.Ali samo travu nista vise od toga

  14. Андонов, то се зове компензација супстанци. Требо си пијеш дрогу, сад не би помислио на џиџу.

  15. Pio sam ja drogu u enormnim kolicinama dok sam bio srednjoskolac.Onda zaglavio sa trodonima i skidao se na suvo...ne ponosim se time evo zao mi placim zbog to al morala sam...morala sam

  16. Андронов ти си андрогено биће?

    i skidao se na suvo

    al morala sam...morala sam

  17. хермафродит !

    видим татуле баш имале утицај на тебе, ал пази нису све, знам пар случајева где су баш добро урадиле не тако претерано.. ал свеједно нећу једем бунике !

  18. нико овде није причао о хероину нема потребе за тим грозним филмом пејзажи у магли !! једине моје тенденције према дрогама јесу према оним природним ! мрзим хемију

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.