O drogama

  1. http://www.trojka.rs/beli-svet/18707-krokodil-najuzasnija-droga-na-svetu-video-foto.html

    Јебено ми није добро кад сам видео ово срања.

  2. АААААААААА, где сам отварао!!!!

  3. лолололол
    Тешко да ће нешто да ме згрози, провео сам добрих неколико година на 4чену.

  4. Ово је нешто најодвратније што сам икад гледао.

  5. била прича о крокодилу, чекамо нову дрогу да се појави да расправљамо..

  6. Ово слике треба објављидати свако вече у Гранд паради, полувремену Лиге шампиона, првим гласовима, Дневнику 2, турским серијама, породичним блазима, песмама и жељама, лотооима, бинзима, поподневима, бб, сурвајверима, фармама, дворовима, бен тенима, иванима ивановићима, емтивијима и свему што било ко може да гледа на тевеу.

    Једном наркоман - увек наркоман.
    И педер се само једном навукао

  7. А јел неко гледао видео који иде уз то?

  8. Naače kad joj reže cjevanicu žičanom testerom! FAKJEA!

  9. Борко, брате, била о тој дрогзи дискусија пре два месеца, и то баш на овој теми.
    А клипови су квлт. Није толико гадно гледати, капирам да је много гадније кад си ту присутан и осетиш мирис ужеглог гноја из иштрчале коске.

    http://www.documentingreality.com/forum/attachments/f2/305159d1316406961-crocodile-drug-croc5.jpg

    Мајонезара.

  10. Obicno nisam gadljiv na neke gadne slike, ali ovo brateee!

    Ko moze biti tolika budala da koristi to iako zna da ce da ga pojede zivog.
    Evo, sad stvarno droga jede coveka.

  11. Можда им је то као неки трип. Знаш као што има људи који једу своје красте, откидају покожицу и то гутају, тако можда овима прија да умоче прст у мало тог гноја и да га лизну као бели еурокрем.

  12. еду своје красте, откидају покожицу и то гутају

    Лоло то ок. Ал дрога не!

  13. Није тешко гледати курац мој. Свако ко каже да му није гадно, веома лоше кења, па све и да не покаже то, стомак му се окреће. Типа клиначких фазона, ја могу све, нема везе само док ја испаднем кул, непрејебиви баја који срља у екстреме само ради курчења, а последице ипак вуче до краја живота. А ако и постоји неко коме је ово заиста опуштено, тај је или лекар са брда искуства - патолог, или патолошки болид који једва чека да смакне Педра Лопеза са листе највећих убица овога света.

    Мада се слажем за мирис.

    Иначе Џими, тај црни хумор ти је баш неукусан.

  14. Mozda oce d' ispadnu opasni u drustvu.
    ' Vidi meni se vidi koska! Sacam do jaja! '

  15. Није тешко гледати курац мој. Свако ко каже да му није гадно, веома лоше кења, па све и да не покаже то, стомак му се окреће. Типа клиначких фазона, ја могу све, нема везе само док ја испаднем кул, непрејебиви баја који срља у екстреме само ради курчења, а последице ипак вуче до краја живота. А ако и постоји неко коме је ово заиста опуштено, тај је или лекар са брда искуства - патолог, или патолошки болид који једва чека да смакне Педра Лопеза са листе највећих убица овога света.

    Мада се слажем за мирис.

    Иначе Џими, тај црни хумор ти је баш неукусан.

    Борко, мени је било гадно само први пут кад сам видео. После ми било њах. Размишљао сам мало о тим људима и сконтао да је за њих смрт најбоља опција, тј. ако већ свесно раде тако нешто, онда вероватно заслужују да умру. Жао ми је једино тих лекара који морају да им изађу у сусрет и помогну им, а по другим одељењима вероватно има болесних људи и деце који нису одабрали да буду болесни. Дакле, да се ја питам, ови неркомани би од мене добили само секиру у главу.

  16. Meni nije teško gledati, al' zaozbilje. Nagledao sam se i gorih stvari.

  17. Decxko ima ocigledno neostvaren san da bude dzelat

  18. Вероватно јесте, мада им више ништа и не преостаје, то срање изазива јачу зависност од хероина. Мада се стварно питам шта је било у глави оном ко је то смислио.

  19. Meni nije teško gledati, al' zaozbilje. Nagledao sam se i gorih stvari.

    - Седиш ми на кари
    Не верујем ти, јер је и мени мучно било да гледам.

    Ја се у потпуности слажем са Џимијем. Сами су свој бирали пут. Нека убирају плодове оних пар сати ужитка

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.