O drogama

  1. Nagledao sam se i gorih stvari.

    Јел? На пример шта? И да ниси можда то видео и уживо? Бах, какав трансфер.

  2. Kao na primjer rođenog strica kako drži drob u rukama jer ga je raznio dinamit na liniji dok priča masne političke viceve o Franji Tuđmanu a sve to u helikopteru za VMA.

  3. Правим филм о крокодилу, поучно али лик умире од крокодила на крају, пишем сценарио.

  4. Јел? На пример шта? И да ниси можда то видео и уживо? Бах, какав трансфер.

    Борко, већина нас се нагледала горих ствари. То што смо као клинци са 6, 7, 8 година слушали о свакодневном међусобном клању Муслимана, Хрвата и Срба, док нам у исто време неко дроби о благостању, поноситој земљи са очуваним суверенитетом и територијалним интегритетом, онда сиромаштво, избеглице, бомбе... Мислим да је све то много горе од шачице распалих наркомана које нико није био по ушима да убризгавају токсичну гудровину у ионако распала тела.

  5. Кифло

    http://i303.photobucket.com/albums/nn159/Captain802_Second/unsuccessful_troll.jpg

    Џими, чек бре полако. Па са мање од десет лета по мом крају су се решетали ко да се бомбонама гађају. И видети леш нафилован оловом, и гледати дете како плаче за кером којег су усташе убиле, или видети у музеју војске сач испод ког су усташе испекле једанестомесечну бебу (Евица се звала), или доста реалистичне хорор филмове, ипак није ни близу видети нешто што је очито реално и стварно се дешава неком јаднику који буквално трули и коме месо отпада са костију на сопствене очи. Отићемо негде далеко од теме бре.

  6. Kakve veze balije, ustase i sl. imaju veze sa ovom temom?

  7. Kakve veze balije, ustase i sl. imaju veze sa ovom temom?

    Човеку је граната разнела стрица. На претходној страни су људи који се распадају од крокодила. Повезао је страхоту рата и страхоту наркоманије која узима животе будалама.
    Ти имаш тришу боле те курци. :)

  8. Aha, sad sam videla.

  9. Borko, ako misliš da trolujem - tvoj problem, javi mi se nekad pa te upoznam sa čovjekom i ptaj ga lično, ha ja, ne znam šta bih ti drugo rekao.

  10. Mene interesuje sta covjek treba da slusa kad je dobro navaren ali bas navaren da ne moze da mrdne, sa floydima to bude odlicno ima li neko jos koju preporuku

  11. Пробај Бетовенову Апасионату.

  12. Kod mene obično pali neki ambient-downbeat-chill,izvoza me svuda, a ne mrdnem se....

    A sada sve zavisi koliko gotiviš te pravce, mada ponekad i filmska muzika zna da odradi trik,ali nemam ništa za preporuku,obično slušam kod nekog gajbi u tom stanju svesti...

  13. Ma sutra cu da se razvalim od zdrebca i vutre pa me interesuje sta bi bilo najbolje da me prati

  14. Denisx pre 11 minuta
    Ma sutra cu da se razvalim od zdrebca i vutre pa me interesuje sta bi bilo najbolje da me prati

    +21352453

  15. Moze li mi neko reci opasnosti od spidace, moj drug to redovno uzima pa da mu malo ubacim neke provjerene informacije. Ja znam da se ponasa bahato i da mu je ego veoma visok i tim momentima

  16. Opasnosti od spida?

    Pa kao prvo novčane, ali ta stavka nikom i ne igra ulogu, tako da po ličnom iskustvu i iskustvu ljudi koje znam, definitivno uništava umuni sistem.

    Zbog činjenice da pod dejstvom tog narkotika nemaš potrebu da jedeš, a imaš potrebu da se puno krećeš, gubitak kilaže je neminovan, ali ne odražava se samo na stomak što bi neki voleli, nego faca je mnogo izraženije upala, isušena, izmučena, još ako se redovno konzumira neispavanost obavi svoje u vidu podočnjaka.

    Mnogi pod dejstvom mnogo više konzumiraju cigarete,a i alkohol gubi svoje dejstvo, tako da će preterano konzumiranje ova dva druga biti zagarantovano, dok konzument neće ni izvaliti njihov rad.

    Moj savet je da ga pustiš da spoji par dana i onda kada ne bude imao para, života u sebi i kada bude izgledao kao leš, stavi ga pred ogledalo da vidi na čega liči i da li je vredno sve to.

    Koliko god se osećao silno dok je pod dejstvom, troduplo će se više osećati kao govno kada ga spusti... spid je vikend droga, znam ljude koji su je konzumirali svaki dan, ali ne verujem da je on jedan od njih, treba biti toliki kapacitet, a o kinti da ne pričam...

  17. pa šta je kinta za spid. košta isto kolko i skank

    ja sam za srpsku novu prvi put probo exer. uzo sam pola i oduševljenje i ljubav u paketu. veče pobeda!

    a spid je lud. samo me smara to što ne mož da jedeš i da spavaš mada se nekad desi i da možeš da kuntaš. i obavezno je očaj stanje organizma i tela kad krene sutradan da te pušta spid. zato mi je xer malo bolji

  18. Spid je odličan za triježnjenje od rakiješine.

  19. Pa gledaj, ako si vikendaš onda nije puno kinte, ako stalno konzumiraš ode petica dok si se počešao po nozdrvi....

    A ivovi su čudne stvari, vikendaški su prihvatljiviji, ali kad kreneš da ih jedeš po ceo dan....ju ju ju....

    Spojio sam nedelju dana, ortak završio babino zlato i kesu micika, jelo se ko tik-tak....

    ...i onda kreće depresija, emotivno rastrojstvo i organizam koga jedan ekser samo čačne...

    A i kočenje, zenice pet dindži, mada i neočekivano dobra spika sa pripadnicama suprotnog pola :)

  20. mož se baš navučeš na exere ?

    meni je sad do jaja kad je neka dobra priča da uzmem. al smorio bi se kad bi izvalio da mi treba više od jednog jeva

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.