Prijava

Prosto i jednostavno. Gde radite, čime se bavite? Navedite i lokaciju (po želji).

Zašto i čemu ova tema?
-zato što ćete imati potencijalnih mušterija sa Vukajlije ili vi naći nešto povoljnije i kvalitetnije
-zato što ćete možda nekom ili neko vama biti veza
-zato što ćete negde možda moći nešto da kupite sa popustom
-zato što ćete možda nekom moći da pomognete, ili neko vama

bez obzira da ste sekretarica, radnik obezbeđenja, konobar, prodavac, mehaničar, PC tehničar, radnik na pilani, šljunkari, u robnoj kući ili gradilištu. Sve je uključeno.

Kada već poznajete nekog odavde, budite i neka vama neko bude od koristi nekada.

_____
Ja radim u porodičnoj firmi koja se bavi trgovinom građevinskog materjala (stovarište i farbara). Ako nekog zanima nešto ili mu treba neki savet za kupovinu materjala, tu sam.

BEZ ZAJEBANCIJE I SPEMOVANJA.

ja sam Šef u pijacu!

šalim se radim gde stignem kad je letni raspust :D
uglavnom kujem one čelične ograde ako ste imali kad priliku videti... pa et ako kome treba da mu sčelim nek se javi :D

Може се рећи да радим у кладионици, превише времена проводим тамо :)

у суштини сам вариоц,варим и те ствари,тако радим:)

Ne viđeh ovo BEZ SPEMOVANJA.....

Ja sam završio elektro školu smjer računari, a sad studiram elektro fakultet, isto neki računari propali...
Ko zna što ću radit'...
Ali u pravu je Korle, recimo na razne načine se stiču poznanstva i ostvaruju kontakti koji mogu biti jako korisni... Evo recimo ja znam čime se bavi Predražinjo i ako bih ja otvarao firmu npr ovamo u CG, koja ima veze sa tim, sigurno bih se raspitao i možda ostvario saradnju sa njim ili nešto slično. Jer je čovjek već dolazio ovamo i u saranji je sa nekom firmom iz CG

Ja sam završio elektro školu smjer računari

Ja zavrsavam za 2.5 godina.

Ja završio Pedagoški fakultet (šta vam je tu smešno) pre 2 godine, ne radim u struci, radim kao moler (povremeno) i pravim kapije od kovanog gvožđa i sličnu bravariju (sa ćaletom i burazerom). A bavim se i vinogradarstvom.

Mnogo dobra tema, ozbiljno. Samo što ja ne radim ništa osim što studiram.

evo i ja da overim temu

http://www.gemax.rs/

Gradjevinska firma jedna od vodecih kod nas...
Ako nekom treba posao nije bas redovna plata al nekako se funkcionise..
ako je jos neko diplomirani gradjevinac onda je super imaju dobre plate oko 1000e pa se isplati cekati..mislim sa 500e mesecno moz' se ziveti.

da izreklamiram sebe malo:

radim grejanje i klima uredjaje ako nekom nesto zatreba slobodno pp.

Studiram i radim u Underworldu kao garderober....

Ja sam muzičar i istoričar. Od svega najmanje sviram, a najviše se bavim produkcijom i softverom za obradu muzike, mada od svega što radim najbolje znam da sviram, ali tako je to u Srbijici.

Radim na urgentnom odeljenju...ako bilo kome sa Vuke treba infuzija,ušivanje,gipsiranje,skeneri,magnetne rezonance,reanimacija,elektrošokovi i ostala čuda muda nek mi se javi.

Бравар запослен у ЈКП Пут-у Нови Сад.
Приватно :
- вода,
- керамика,
- браварија,
-бетонирање,
-бехатон,
-грађевина по систему : кључ у руке, што не знам, знам ко зна.

коме треба да се пере шајбна нек се јави

Ja isto ko gambi samo sto ja držim klincima časove svremena na vreme

Ja (nadam se) ove godine zavrsavam visu elektrotehnicku sa podsmerom obnovljivih (alternativnih) izvora energije. Povremeno radim u obezbedjenju. Ako neko ima neko pitanje o elektrotehnici, slobodno neka salje privatnu.

С времена на време узме понеки евро као секјурити , ал то му и није посо , а није ни добар , крвав је то лебац (али буквално) нема социјално нема топли оброк :))
Студирам , гулим курац .......

Budući da sam još srednjoškolac nigde zvanično, mada ćale već vuče veze da radim u Zastavi kad završim školu, i mašinski faks lagano, i eto meni sigurnog posla...

Radim povremeno za sve i svakoga, kao tehnička podrška, nameštam projektore i platna i ta čudesa na skupovima, prezentacijama i slično, jednom u mesec dana dobijem po 30-40-50 eura, zavisi koliko se ko izbaci, i tu me ćale ubacio, posle ja sam počeo da vučem opremu po GSPu i po taksijima, isplati se, jedem, pijem i dobijem kintu za nešto što može dete od 2 godine da uradi... Al' mi jebeno što moram da čekam ćaleta da mi donese opremu svaki put, jer još nemam svoj projektor nego je sa strane, iz neke firme s kojom ćale radi preko Zastave...