Prijava

hehe majav bio sam kod tebe da mi vade spon iz oka :)

Радим углавном као преводилац, преводим врло повољно стручне текстове из разних области кад ми падну шака и кад имам времена. Такође, радим хонорарно као преводилац на лексикографским пројектима за једну издавачку кућу. Ако неко зна неког коме треба нешто да се преведе, ту сам, а ако ја не будем имао времена, знам гомилу људи који једва чекају неку тезгу, а знам да квалитетно раде.

Повремено држим и часове енглеског језика. Нисам неки љубитељ држања часова клинчадији, тако да то радим кад се баш понуди добра кинта, или кад морам. Више волим да радим са средњошколцима и одраслима. Тако да, ако неко зна неког коме требају часови - ето. А ако ја не будем имао времена, знам гомилу људи који једва чекају ангажман, а добри су наставници.

Е, да, ако некоме треба лектура текста, ту сам.

Radio na medijima, radio, televizije, marketingi....

I sada nešto honorarno, neke reklamice, znam ljude pa se uglavi za provizije...

Pravim akvarijume, terarijume i opremu za akvaristiku i teraristiku... Švercujem ribice i zamorce... Planiram da uzgajam kuniće i hrčke za prodaju... Održavam akvarijume po kafićima, stanovima.
Planiram da na proljeće započnem sa šetanjem paščadi po gradu. 7 marki sat vremena, pa izvolte, razrađujte biznis lokalno.
Sve je ovo u sklopu pet šopa kojeg posjeduje moja matera pa i ja lagano razrađujem bizmis.

Jebajga, fina se rapica zaradi... Taman kolko treba.

"Radim" kao freelance dizajner za 2-3 sajta.
Uglavnom idejna rešenja za majice, logoe i slično.Mada slaba vajda od toga.
Završavam srednju uskoro, inače sam mašinski tehničar za kompjutersko konstruisanje.Ako nekom treba generisanje tehničke dokumentacije (izrada tehničkih crteža), proračuni raznoratnih mašinskih konstrukcija i elemenata, 3d modeliranje, renderovanje, izrada animacija 3d modela, izrada kalupa, programa za CNC mašine, ma bilo šta što se tiče toga, slobodno javite.
Radim u sledećim programskim paketima : Pro | Engineere (razvaljujem) , CATIA (manje-više), AutoCAD (ok)...

Kao potrcko jednoj building menadzerki.

http://www.mup.gov.rs/

Inače čuvam i žensku decu do 20 godina starosti.

pufnice kakva je to bilding menadzerka?

Menadžerka teretane i ti svašta pitaš.

Menadzment zgrade. Retardirano zvuci, znam.

Menadžment u kafiću tj. konobarica, ali lepše zvuči ovo menadžer kafića.

Studiram, a inace preko leta i tokom srednje sam radio sa matorim. Posto je on poslovodja u nekoj firmi za vodovodne i kanalizacione mreze, pa sam tu sljako da me nauci sta je to zivot i da li treba uciti :). Sad preko leta sa njim odem i zaradim sebi fine pare. I inace po komsiliku rezem i cepam drva, ja i jos jedan jaran. To mi je hobi :D

Sad niš', al' za koju godinu krštavam, vjenčavam i sa'ranjujem :)
Svi nekršteni vukajlijaši javite se da vas negdje đuture bućnem u jezerce.