Ко последњи, сиса палац (91)

  1. Ko te noćas vozi kući posle muzikeee ko će noćas iza tebe ključ da okreneee.
    Ma baš me briga samo nemoj da ti suzama pođe niti jedno slovo moga imena.

  2. РАНА МОЈА НАЈВЕЋАА СИ ТИИИИ

  3. Znamo, Džanki, ne moraš da vičeš :))

    Pa, lepo, odlučićeš se... :) Ja sam htela srpski, ali eto, kasnije se predomislila... Mada, ne kajem se :)

  4. Шта студираш ФМН ?

  5. Volim volim volim žene ali one malo manje vole mene. Zaljubim e pet šes puta u roku od tri minuta....

    Reporter lui plejoboj start uzmem kvalitet odbacim škart pa ih ko tapete lepim po zidu tek da ih imam sve u vidu guzate sisate lomne u struku zbog njih razvijam desnicu ruku

  6. Па добро енглески је јако добар језик. :)
    Ти си прва година?

  7. Ti si moja čokolada ja sam tvoja čokolada i da nema onog gada ja bih te ljubioooo ja bih te ljubiooo

  8. Mi menjamo dan za noc mi menjamo noc za daaan

  9. Drugar i ja sedimo na klupi i slušamo vesti što su upravo stigleeee, kažu da imamo još samo paaaaaaaaar godinaa za nas

  10. Da, treća, k'o što reče Reme :)

    Jeste, ja sam ga zavolela kad sam ga upisala... :)

  11. A sad adiooooo a sad adioooooo i ko zna gde i ko zna kaaaaaad

  12. КОН ВЕНТИ КУАТРО МИЛА БАЋИИИИИИИИ КОН ВЕНТИ САСО СЕЛА АМОРЕЕЕЕЕЕЕЕ

  13. Nezaboravka pa šta radiš bre aj se pridruži nama raspevanima.... :)

  14. E nezaboravka šta ti slušaš? A ti đanki?

  15. Neka, neka, samo vi pevajte :))

  16. Молим реме ?

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.