Ко последњи, сиса палац (91)

  1. Јеееееееееееееееј, хвала, диван си. :Д

  2. Ja da pobedim na jedno šurna'est tema s ovim naslovom pa tek onda da pomislim o nekoj sreći.

  3. Честитам.

  4. Ko poslednji, usraćio se. :P

  5. Е одустајем, за сад. Идем да учим. Али, победићу ја једном, само ви чекајте. Тај мали трачак наде ме држи. Срећица мала.

    П.С. Имам један предлог. Преименујте ону тему за гениталије у: Бришете ли.... :Д

  6. Морам и ја, немам више куд... Срећно кандидаткињама и нека најмање лоша победи.

  7. Оооо модератори, преименујте јееее...... :Д

  8. a jbt ja koju god temu da otvorim lock je u roku od 10 minuta

  9. Aaaaaaaaaaaaaa, ne verujem! Nema Džankija!

  10. E sad bi bilo dobro da Džanki pobijedi, na ovaj naziv teme. :)

  11. On bi se ukakiJo od sreće :)
    Svirajte noćas za mojuuu dušuuuu dok se ne razdaniiiiiii, svirajtee noćas....

  12. Inače Šalabe šta ima kod tebe? :)

  13. Ništa, idem malo u grad da se "opustim" :)

  14. Ko poslednji Usra' se!

  15. Tako treba brate. Pa večeras da zajedno pevamo ovde :) Pogle Džankija i ja što smo bili raspevani sinoć. Aj lepo se provedi. :)

  16. Neću da učestvujem u dijarejičnom nadmetanju! :P

  17. Ali, Mar, učestvuješ, htela ti to ili ne!
    :))))

  18. Da, ali samo u logoreičnoj dijareji. :))) Ovako mi je naslov isuviše dvosmislen.

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.