Ко последњи, сиса палац (91)

  1. Jel ja? Ma joooook čini ti se, u suštini sam sasvim dobar dečko, pitaj Nezaboravku.

  2. I komšinica se vraća kući.... Koji smo tim bre :)

  3. Hvala na pozdravima. Ali svejedno ja moram da te sačekam.

  4. Ma, Reme je super :)) Kako nismo, pobednički! :)

  5. Barveče.

    Nemam ja ništa protiv toga, neka je on super, ali služba je služba. I gde mi je pivo?

  6. 'De si, Puf! :)
    Džemale, mislim da nema potrebe za intervencijom...

  7. Ako mi ne date pivo, ima da intervenišem po svim bircuzima dok ne nađem.

  8. И лаку ноч, одох учим. :D

  9. I kakva intervencija mlađanog Džemalaaaaaa, stvarno je veliki talenaaaaat. Ček a ti stvarno pandur?

  10. Samo uči, nisi kao neki... :))

  11. Fala Ivana što me braniš :) imaš pivo ili šta već piješ od mene :)

  12. Ma jok, samo vas zezam.

  13. A ja se taman istripovao zato što sam u getu dilovao paštetu.

  14. Samo kineska kuhinja najbolja na svetu, od Kineza sam na pijaci ja kupio paštetu.

  15. Ih, Reme, pa je l' smo komšije ili nismo... :)) Ne, ne, ja tebe častim za naslovnu ;)

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.