Ко последњи, сиса палац (91)

  1. E,kako kad Mar-kad su na meniju pljeske-da ti ne pominjem kakve su! :)))))

    Džemo,trebalo je u advertajzing ti da odeš,karijeru bi napravio bolju nego igde drugde! :))

  2. Alo bre nećemo da se vređamo, kakav zeleni?!

    Sad sam se naljutio, idem.

  3. Ae,ne praši tu,nisi ni ti naivan. :P

  4. Ali, Džemale, prošli put si mi rekao da brineš o okolini, da bude čista, i nezagađena... :))

  5. Nezagađena sa kriminalom. A sad zdravo!

  6. I u Kanadi da bude nezagađena, da mrmoti ne motaju svašta! Aj, zdravo...

  7. Ajd' zdravo,gledaj da budeš bolje raspoložen drugi put,ili ti pišem prijavu kod banderaša! :))

  8. Ma, ja sam za sve kriva... Bolje da sam iznela kilo domaće. Uostalom, već je nedelja, valja se. :))

  9. Ma,nikad nije kasno ;))E, ja moram sad d'idem,mada mi se ne spava..al' neće ručak sam sutra da se skuva ;))
    Laku noć Mar,pobedi i sad! :))
    Iju,nisam ti ni čestitala na pobedi! :))
    Pa-čestitam :))

  10. спемујте, ионако ћу ја победити

  11. Nisam pobedila u poslednje tri, ali hvala. :)))
    Ajde, da budeš odmorna! I za rinflajš, i za supu, i za kolače...mmm! Laku noć, da ne odem u frižider sada! :)))

  12. ahhahahahahafnithnmfkdbhyasd

  13. мени је палац кажипрст!

  14. Jel to iz one na Dizniju,pepeljuge? Onaj mali zeleni, ako se dobro sećam smajli

Rekli o sajtu

Osim velikih istorijskih i nacionalnih zabluda, podložni smo i onim „sitnijim”, ali koje nam određuju svakodnevicu. „Ne valja da se sedi na kućnom pragu, posebno kad grmi”, „Hleb od 500 grama je opšteprihvaćen pod nazivom kilo hleba”, „Ne valja da se zviždi u kući, to privlači miševe”, „Ne valja da se otvara kišobran u kući”, „Žvakanje žvaka može da deformiše vilicu”, „Ma koliko vruće i zagušljivo bilo, ne otvarati prozor, ubiće promaja”, navode na popularnom internet portalu „Vukajlija” niz sujeverja i zabluda našeg naroda.

Politika · 31. Januar 2011.