Ко последњи, сиса палац (91)

  1. Сисам палац!

  2. Jebem ti farmu
    Jebem ti velikog brata
    Jebem ti operaciju trijumf
    Jebem ti parove
    Jebem ti dvor
    Jebem ti survajvr
    Jebem ti menjam ženu
    Jebem ti svaki jebeni rijaliti koji bude na raspalom tv-u

    Pička im materina bolesna, šta god da okrenem neko govno.

    Svi nazivi su namerno napisani malim slovom.

  3. čini mi se da me je neko izlajkovao aj pogledaj ako te ne mrzi, a posle se vrni da pevamo malo :)

  4. Па мислим, читане су ти дефке...
    :)))

  5. AJMO NA ČITANJE DEFINICIJA, DOSTA JE BILO ZAJEBAVANJA OVDJE!!! ( nije što sam skoro napis'o nešto, nego eto tako.... :) )

  6. Advertajzing,Šalabajzeru? :))

  7. Dobro, sad si se zajebo kad si mi ovo rekao, sad ću da dignem nos :) zezam se.

    Šalabe video bih ja tu tvoju definiciju pre ili kasnije, ovako sam je video pre :) +

  8. Sad se možete vratiti svojim aktivnostima...NA MJESTU VOLJ-NO!!! :)

  9. Мурињо маму ти јебем циганску !

  10. да

    пвт реме

  11. окили докили

  12. победићу

Rekli o sajtu

Bez ikakve pompe, Vukajlija se pojavila tokom ove godine i zabilježila skoro deset hiljada rječi u rječniku žargona koje su definisali sami posjetioci. Uzimajući za ime učestalu grešku u govoru kad ljudi zapravo žele da kažu Vujaklija, stvorena je zajednica stvaraoca slenga srpskog jezika i mjesto na kojem posjetioci treniraju svoju kreativnost. Ovaj kreativni ventil vas samo tako usisa i očas posla možete da izgubite sate vremena čitajući duhovite opaske kojim su definisani brojni izrazi iz popularne kulture i govora. Pozicionirajući se između ozbiljnih sajtova kao što su "Metak" i "Vokabular" na jednoj, i zabavnih "Srbovanje", "Kobaja Grande" na drugoj strani, Vukajlija je dokazala da famozni "user-created content" (sadržaj kreiran od strane korisnika) može sasvim lijepo da zaživi i na ovim prostorima. Ovogodišnja nagrada za najbolji sajt prema izboru Biznisbloga odlazi ovom istinskom Web 2.0 projektu kojem u definicijama nije izmakla ni domaća blogosfera!

Biznisblog · 26. Decembar 2007.