Prijava

To nije romantika, Kristina, to je svjesno zaglupljivanje zbog radi višeg cilja.

То што каже Даб.

pa biće da ja ne znam šta je romantika.. realno.
ali, meni je to da mu nisu dosadne stvari koje su meni wow. ni malo. nikako. nikad.

svjesno zaglupljivanje zbog radi višeg cilja

nije sto mi je cimer, al decko je genije :)

kada, kupka, svece, lajonel rici pusten na mini-liniji, dobra riba... to je romantika za mene. :)

ali, meni je to da mu nisu dosadne stvari koje su meni wow. ni malo. nikako. nikad.

Да се разумемо... Немогуће је да му ниједна ствар коју ти волиш није досадна. Или су у питању виши циљеви, па глуми, или нешто није у реду с тим ликом, или је геј.

lajonel riči.. kako gej.. :)

Права романтика почиње тек са првим прдежом. Другим речима, кад престанеш да се устручаваш. Је ли тако, Сосе?

Znači ovako, ne kunem se nikad, pa neću ni sad, ali ne znam oćete li mi vjerovat', bio sam u Budvu za novu sa društvom moje đevojke i bukvalno se desilo ovo što Đimi veli, ali BUKVALNO, prdio sam 4 dana non stop, i bio ono što jesam, znači šarlatan, opušten, odgovor na sve imam, ako neko proba da me spušti postajem arogantan i spuštim ja njega, ali nebitno, jedna drugarica ove moje samo što me nije zajahala, ali baš, tako da....

Prdio sam, podrigivao, bio normalan i ono... Što ću ja, inače samo psujem, mislim masu puta... Mrzim ono klasično šupkanje romantikom, mislim da nisam reka' đevojki da je slatka od osnovne škole, ili tako slično nešto...
Pjesme... Pa napisao sam par ali ne da bih bio romantičan već mi je tako došlo nešto....

Evo vam šta je romantika... Poslušajte pažljivo tekst:

http://www.youtube.com/watch?v=75gbipT2FWI

Romantika je kada ja njoj počnem nešto da serem sa ciljem da je odvedem u krevet.

Muške tange su gej,

Znači ovako, ne kunem se nikad, pa neću ni sad, ali ne znam oćete li mi vjerovat', bio sam u Budvu za novu sa društvom moje đevojke i bukvalno se desilo ovo što Đimi veli, ali BUKVALNO, prdio sam 4 dana non stop, i bio ono što jesam, znači šarlatan, opušten, odgovor na sve imam, ako neko proba da me spušti postajem arogantan i spuštim ja njega, ali nebitno, jedna drugarica ove moje samo što me nije zajahala, ali baš, tako da....

Е, овде је вероватно била фора у твом боли-ме-курац-за-све ставу. На то многе жене луче влагу. Ја сам у животу успео да смувам само једну девојку коју сам мувао, а мувао сам свега пар њих. Вероватно ми није успевало, јер сам показивао да ми је превише стало. С друге стране, више пута ми се десило да имам проблема да откачим неку девојку која је почела интензвно да лучи влагу на мене, баш зато што ме је болео курац за њу и што сам је третирао као последње говно. Али нисам ја то радио зато што је мени био тако гушт, него зато што су оне то себи дозвољавале.

Жене, бре, воле да их газиш. Не знам зашто, али воле. Ретке су жене које сам упознао, а које имају самопоштовање. Могу да их набројим на прсте.

Znači evo nekih mjesec dana sam provalio mnogo toga o ženama, nisam ja neki Kazanova, niti sam pametan nešto, ali znaš li kako na njih gledam trenutno? Kao na poslednju bagru, baš.... 90% đevojaka je glupo i padaju za 5 minuta, nisam mogao da vjerujem, neke koje mi izigravaju pičke, dižu nos, a ovamo im kurac iz očiju viri....

Ја сам у животу успео да смувам само једну девојку коју сам мувао, а мувао сам свега пар њих.

Ja sam 'muvao' jednu prije 3 godine, i muvanje se svodilo na to ko će koga više da podjebava i ko će koga više da spusti... Naravno i danas je volim, n'o dobro...

С друге стране, више пута ми се десило да имам проблема да откачим неку девојку која је почела интензвно да лучи влагу на мене

Ovaj problem ja imam trenutno, a vezan je za ovo iznad :)

I da, što ih više gaziš i zajebavaš, to one tebe više vole i više ti pažnje poklanjaju, ako vide da si pičkolizac i da trčiš za njima, ugasio si ga...

A u čemu je onda fora? Uzmimo situaciju da imaš potrebu da pokažeš devojci da ti je stalo do nje. A iz iskustva znaš da ćeš da se sjebeš, ako to uradiš. Šta onda? Hoćeš da lažeš i sebe i nju glumeći idiota koji će da je tretira kao šljam, pri čemu ćeš da se jedeš kao mlad Mesec, jer zaista želiš da joj pokažeš da ti je stalo do nje i da želiš da budeš dobar, nežan i pažljiv prema njoj, ili ćeš da pokažeš prava osećanja i onda da budeš jeban? Mislim, kako naći neki balans i da li balans uopšte postoji, a da nije:

http://www.akcijskaponuda.rs/slike_proizvoda/imlek/661/big/imlek-jogurt-balans-500ml_0.jpg

E tu stoji sledeće- Ne treba pretjerivati ni sa čim, pa ni sa romantikom i pokazivanjem osjećanja... Ne moraš stalno da je zivkaš, da joj šalješ slatke poruke, i tako ta sranja, i to dosadi... Ovaj jogurt jako puno pomogne ako prospeš po telefonu jer ti očisti poruku od romantike i ispadne sasvim dovoljno, sipati preko USB-a

taj mazohistički momenat važi bogme i za muškarce. što smo bolje prema vama - vi ste uobraženiji. kad vas gazimo, slušate svaku našu reč... jbg, tako je to sa ljudima generalno - homo sapiens je jedna prilično retardirana vrsta.... muškarci su svinje, žene su kurve - ljudi su govna....